انجام پروژه اقتصاد سنجی با eviews به صورت تخصصی :  نوین قلم توانایی و قابلیت انجام پروژه eviews را به صورت تخصصی توسط کارشناسان متخصص و با تجربه  با توجه به خواسته، زمان و میزان هزینه مد نظر شما را دارد. تنها کافیست انجام پروژه اقتصاد سنجی با eviews خود را از طریق بخش ثبت سفارش با ما در ارتباط بگذارید کارشناسان ما پس از بررسی پروژه ، اقدام به ارائه پیشنهاد فنی و مالی با توجه به خواسته های شما می نمایند. لذا خواهشمند است سفارش انجام پروژه eviews خود را به صورت شفاف در بخش ثبت سفارش بیان نمایید. همچنین می توانید در صورت فوری بودن سفارش با شماره های پشتیبانی مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

انجام پروژه اقتصاد سنجی با eviews - انجام پروژه eviews - انجام پروژه های اقتصاد سنجی

برای مشاهده هر بخش روی آن کلیک نمایید تا لیست کشویی باز گردد.

EViews نرم افزار مختص روش های اقتصاد سنجی، مخصوصا متودهای جدید آن می باشد. اولین نسخه نرم افزار eviews   در سال 1994 بوسیله بانک جهانی برای انجام تحلیل های اقتصاد سنجی ارائه گردید. از نگاه بسیاری از محققین اقتصاد سنجی، به استفاده آسان متودهای VAR  و مدل های ARIMA از مزیت های این نرم افزار بشمار می رود.نرم افزار EViews نخستین بار در سال 1994 به بازار عرضه شد و هدف از آن انجام پروژه اقتصاد سنجی و تحلیل داده های آماری اقتصادی بود. EViews در حقیقت ترکیب دو کلمه Econometric Views است.

 

توانایی های نرم افزار EViews:

محاسبات مربوطبه سری های زمانی
پیش بینی های خطی و غیرخطی سیستم معادلات ساده و کوپل
ترسیم نمودارهای دایره ای و میله ای و نقطه ای
ایجاد بانک های اطلاعاتی گسترده
استفاده از ماتریس ها و توابع در انجام پروژه اقتصاد سنجی با eviews
آنالیز مدل اقتصادی با متودهای VAR و VECM
امکان تبادل داده ها با سایر نرم افزار
آزمون های گوناگون جهت تعیین دقت تخمین و بررسی وجود خطاها  همبستگی و شکست ساختاری
امکان برنامه نویسی در خود نرم افزار

  • برای سفارش انجام پروژه eviews میتوانید از طریق پرکردن فرم زیر اقدام فرمایید.
  • کلیه پروژه ها در سیستم سفارش نوین قلم ثبت می گردند. کارشناسان تیم نوین قلم پس از بررسی دقیق انجام پروژه eviews شما اقدام به پیشنهاد فنی و مالی کرده و نوین قلم مناسب ترین پیشنهاد را با توجه به درخواست شما به اطلاعتان می رساند. لذا خواهشمند است در هنگام ثبت سفارش انجام پروژه اقتصاد سنجی با eviews ، درخواست خود را به طور دقیق مطرح نمایید.
  • پس از توافق بر موعد تحویل و هزینه و پرداخت نیمی از هزینه انجام پروژه اقتصاد سنجی مقاله بعنوان پیش پرداخت، بلافاصله کار روی پروژه آغاز می شود.

نوین قلم مفتخر به ارائه خدمات پشتیبانی در تمامی مراحل انجام پروژه اقتصاد سنجی با eviews می باشد. لذا شما عزیزان از طریق راه های ارتباطی زیر، در هر لحظه می توانید از روند انجام پروژه eviews  خود مطلع شوید.

  • تماس تلفنی با شماره های درج شده در سایت
  • ارسال پیام به تلگرام  شماره های درج شده در سایت
  • ارسال ایمیل

کارشناسان تیم نوین قلم پس از بررسی دقیق پروژه شما اقدام به اعلام قیمت دقیق می نمایند. به طور کلی قیمت انجام پروژه اقتصاد سنجی با eviews از طریق معیار های اعلام قیمت ذکر شده در ذیل  تعیین می گردد.

  • حجم پروژه
  • سختی پروژه
  • زمان تحویل پروژه
کلیه پروژه های انجام شده در نوین قلم به مدت 24 ساعت از زمان تحویل دارای گارانتی هستند، بدین معنی که در صورت وجود هرگونه ایراد یا مغایرت با سفارش شما، به صورت رایگان و در اسرع وقت اصلاح خواهند شد

ثبت سفارش انجام پروژه اقتصاد سنجی با eviews

تنها کافیست با پر کردن فرم زیر انجام پروژه eviews خود را با ما در میان بگذارید.

نام و نام خانودگی (الزامی)

شماره تماس(الزامی)

آیا مایل به تماس تلفنی از سمت گروه پشتیبانی هستید؟
بلهخیر

آدرس پست الکترونیکی

نحوه آشنایی با ما
تلگراماینستاگرامسایر شبکه های مجازیگوگلمعرفی دوستان

رشته

مقطع تحصیلی

مبلغ پیشنهادی برای انجام پروژه

مدت زمان لازم برای انجام پروژه

توضیحات پروژه

فایل ضمیمه (درصورتی که بنابه هردلیلی فایل آپلود نگردید به صورت مستقیم به یکی از این دو طریق ارسال کنید تلگرام به @novinghalam_admin و یا ایمیل به novinghalam.com@gmail.com )

قوانین و مقررات را خوانده و پذیرفته ام
بله

برای دیدن سایر خدمات کلیک نمایید.

انجام پروژه صنایع

ثبت سفارش در نوین قلم
انجام پروزه مهندسی صنایع

دانلود رایگان

دانلود پاورپوینت

دانلود رایگان قالب حرفه ای پاورپوینت
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)