انجام پروژه سالیدورک (SOLID WORKS) به صورت تخصصی

نوین قلم آمادگی انجام پروژه سالیدورک به صورت تخصصی توسط کارشناسان متخصص و با تجربه  با توجه به خواسته، زمان و میزان هزینه مد نظر شما را دارد. تنها کافیست انجام پروژه دانشجویی سالیدورک خود را از طریق بخش ثبت سفارش ما با در ارتباط بگذارید کارشناسان نوین قلم پس از بررسی پروژه سالیدورکس ، اقدام به ارائه پیشنهاد فنی و مالی با توجه به خواسته های شما می نمایند.

لذا خواهشمند است انجام پروژه های سالیدورک خود را به صورت شفاف در بخش ثبت سفارش بیان نمایید. همچنین می توانید در صورت فوری بودن سفارش پروژه سالیدورک با شماره های پشتیبانی مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

لازم به ذکر است علاوه بر انجام پروژه سالید ، نوین قلم مدلسازی های گوناگونی نیز با نرم افزار کتیا انجام میدهد.


"انجام

  • برای سفارش انجام پروژه دانشجویی سالیدورک میتوانید از طریق پرکردن فرم زیر اقدام فرمایید.
  • کارشناسان تیم نوین قلم پس از بررسی دقیق پروژه solidworks شما اقدام به پیشنهاد فنی و مالی کرده و نوین قلم مناسب ترین پیشنهاد را با توجه به درخواست  شما به اطلاعتان می رساند. لذا خواهشمند است در هنگام ثبت سفارش انجام پروژه سالیدورک ، درخواست خود را به طور دقیق مطرح نمایید.
  • پس از توافق بر موعد تحویل و هزینه و پرداخت نیمی از هزینه انجام پروژه سالید بعنوان پیش پرداخت، بلافاصله کار روی پروژه سالید آغاز می شود.
نوین قلم مفتخر به ارائه خدمات پشتیبانی در تمامی مراحل انجام پروژه سالیدورک می باشد. لذا شما عزیزان از طریق راه های ارتباطی زیر، در هر لحظه می توانید از روند پروژه سالید خود مطلع شوید.

  • تماس تلفنی با شماره های درج شده در سایت
  • ارسال پیام به تلگرام  شماره های درج شده در سایت
  • ارسال ایمیل
کارشناسان تیم نوین قلم پس از بررسی دقیق پروژه solidworks شما اقدام به اعلام قیمت دقیق می نمایند. به طور کلی قیمت انجام پروژه های دانشجویی سالیدورک از طریق معیار های اعلام قیمت ذکر شده در ذیل  تعیین می گردد.

  • حجم پروژه سالیدورک
  • سختی پروژه سالیدورک
  • زمان تحویل پروژه سالید
کلیه پروژه های سالیدورک انجام شده در نوین قلم به مدت 24 ساعت از زمان تحویل دارای گارانتی هستند، بدین معنی که در صورت وجود هرگونه ایراد یا مغایرت با سفارش شما، به صورت رایگان و در اسرع وقت اصلاح خواهند.

ثبت سفارش انجام پروژه های سالیدورک (SOLID WORKS)

تنها کافیست با پر کردن فرم زیر سفارش پروژه سالیدورک خود را با ما در میان بگذارید.

نام و نام خانودگی (الزامی)

شماره تماس(الزامی)

آیا مایل به تماس تلفنی از سمت گروه پشتیبانی هستید؟
بلهخیر

آدرس پست الکترونیکی

نحوه آشنایی با ما
تلگراماینستاگرامسایر شبکه های مجازیگوگلمعرفی دوستان

رشته

مقطع تحصیلی

مبلغ پیشنهادی برای انجام پروژه

مدت زمان لازم برای انجام پروژه

توضیحات پروژه

فایل ضمیمه (درصورتی که بنابه هردلیلی فایل آپلود نگردید به صورت مستقیم به یکی از این دو طریق ارسال کنید تلگرام به @novinghalam_admin و یا ایمیل به novinghalam.com@gmail.com )

قوانین و مقررات را خوانده و پذیرفته ام
بله

ثبت سفارش در نوین قلمانجام پروژه های مکانیک - سفارش پروژه مکانیک

دانلود رایگان

دانلود پاورپوینت

دانلود رایگان قالب حرفه ای پاورپوینت
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)