انجام پروژه لینگو به صورت تخصصی :  نوین قلم توانایی و قابلیت انجام پروژه lingo را به صورت تخصصی توسط کارشناسان متخصص و با تجربه  با توجه به خواسته، زمان و میزان هزینه مد نظر شما را دارد. تنها کافیست انجام پروژه با لینگو خود را از طریق بخش ثبت سفارش با ما در ارتباط بگذارید کارشناسان ما پس از بررسی پروژه ، اقدام به ارائه پیشنهاد فنی و مالی با توجه به خواسته های شما می نمایند. لذا خواهشمند است سفارش پروژه لینگو خود را به صورت شفاف در بخش ثبت سفارش بیان نمایید. همچنین می توانید در صورت فوری بودن سفارش انجام پروژه های لینگو خود، با شماره های پشتیبانی مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

انجام پروژه لینگو - انجام پروژه lingo - انجام پروژه های لینگو - انجام پروژه با لینگو

برای مشاهده هر بخش روی آن کلیک نمایید تا لیست کشویی باز گردد.

نرم افزار لینگو  نرم افزاری حل مدل های بهینه سازی خطی، غیر خطی (محدب و غیر Convex / Global)، چهار بعدی، محدودیت مربعات، دومین، مدل تصادفی و یکپارچه سریع، ساده و کارآمد است. LINGO یک مجموعه کاملا یکپارچه ارائه می دهد که شامل یک زبان برنامه ریزی قدرتمند برای بیان مدل های بهینه سازی، یک محیط کامل برای ساخت و ویرایش مشکلات و مجموعه ای از حل کننده های سریع ساخته شده است.

انجام پروژه با لینگو با ویژگی های کلیدی زیر:

بیان ساده مدل برنامه ریزی

لینگو به شما این امکان را می‌دهد که مشکلات خطی، غیر خطی و صحیح خود را به سرعت به شکلی بسیار قابل خواندن تعریف کنید.

حل کننده های قدرتمند برای انجام پروژه لینگو

شما هرگز نباید در انجام پروژه های لینگو خود  یک حل کننده جداگانه را مشخص کنید یا بارگذاری کنید، زیرا LINGO فرمول شما را می خواند و به طور خودکار یکی از آن را انتخاب می کند.

مدل تعاملی یا ایجاد برنامه های کلید تبدیل در انجام پروژه های لینگو

شما می‌توانید در انجام پروژه lingo مدل‌ها را در داخل lingo بسازید، یا می‌توانید lingo را مستقیما از برنامه‌ای که نوشته‌اید اجرا کنید. برای مدل‌های توسعه به طور تعاملی، lingo یک محیط مدل‌سازی کامل برای ساخت، حل کردن و آنالیز مدل‌های خود فراهم می‌کند.

 

  • برای سفارش انجام پروژه لینگو میتوانید از طریق پرکردن فرم زیر اقدام فرمایید.
  • کلیه پروژه ها در سیستم سفارش نوین قلم ثبت می گردند. کارشناسان تیم نوین قلم پس از بررسی دقیق انجام پروژه lingo شما اقدام به پیشنهاد فنی و مالی کرده و نوین قلم مناسب ترین پیشنهاد را با توجه به درخواست شما به اطلاعتان می رساند. لذا خواهشمند است در هنگام ثبت سفارش انجام پروژه با لینگو ، درخواست خود را به طور دقیق مطرح نمایید.
  • پس از توافق بر موعد تحویل و هزینه و پرداخت نیمی از هزینه انجام پروژه های لینگو بعنوان پیش پرداخت، بلافاصله کار روی پروژه آغاز می شود.

نوین قلم مفتخر به ارائه خدمات پشتیبانی در تمامی مراحل انجام پروژه لینگو می باشد. لذا شما عزیزان از طریق راه های ارتباطی زیر، در هر لحظه می توانید از روند انجام پروژه lingo خود مطلع شوید.

  • تماس تلفنی با شماره های درج شده در سایت
  • ارسال پیام به شماره های درج شده در سایت
  • ارسال ایمیل
کارشناسان تیم نوین قلم پس از بررسی دقیق پروژه شما اقدام به اعلام قیمت دقیق می نمایند. به طور کلی قیمت انجام پروژه با لینگو از طریق معیار های اعلام قیمت ذکر شده در ذیل  تعیین می گردد.

  • حجم پروژه
  • سختی پروژه
  • زمان تحویل پروژه
کلیه پروژه های انجام شده در نوین قلم به مدت 24 ساعت از زمان تحویل دارای گارانتی هستند، بدین معنی که در صورت وجود هرگونه ایراد یا مغایرت با سفارش شما، به صورت رایگان و در اسرع وقت اصلاح خواهند شد

ثبت سفارش انجام پروژه های لینگو

تنها کافیست با پر کردن فرم زیر انجام پروژه لینگو خود را با ما در میان بگذارید.

نام و نام خانودگی (الزامی)

شماره تماس(الزامی)

آیا مایل به تماس تلفنی از سمت گروه پشتیبانی هستید؟
بلهخیر

آدرس پست الکترونیکی

نحوه آشنایی با ما
تلگراماینستاگرامسایر شبکه های مجازیگوگلمعرفی دوستان

رشته

مقطع تحصیلی

مبلغ پیشنهادی برای انجام پروژه

مدت زمان لازم برای انجام پروژه

توضیحات پروژه

فایل ضمیمه (درصورتی که بنابه هردلیلی فایل آپلود نگردید به صورت مستقیم به یکی از این دو طریق ارسال کنید تلگرام به @novinghalam_admin و یا ایمیل به novinghalam.com@gmail.com )

قوانین و مقررات را خوانده و پذیرفته ام
بله

برای دیدن سایر خدمات کلیک نمایید.

انجام پروژه های نرم افزاری صنایع

ثبت سفارش در نوین قلم
انجام پروزه مهندسی صنایع

دانلود رایگان

دانلود پاورپوینت

دانلود رایگان قالب حرفه ای پاورپوینت
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)