انجام پروژه مهندسی صنایع

انجام پروژه مهندسی صنایع

انجام پروژه مهندسی صنایع

انجام پروژه مهندسی صنایع و ارائه خدمات گوناگون پژوهشی و عرضه نمونه پروژه مهندسی صنایع صورت گرفته همچون انجام پروژه متلب مهندسی صنایع توسط کارشناسان و متخصصان گروه انجام پروژه دانشجویی مهندسی صنایع موسسه نوین قلم مهندسی صنایع دانش تلفیق ریاضی و مدیریت و اقتصاد به منظور کارایی هرچه بیشتر فرآیندها و سازمان ها و کارخانه هاست مهندسی صنایع موارد زیر را در اهم وظایف خود قرار میدهد :

کارایی، پاسخ گویی، بهبود کیفیت مستمر کالاها، خدمات و در نهایت سودآوری

  • برای سفارش پروژه صنایع  میتوانید از طریق پرکردن فرم زیر اقدام فرمایید.
  • کلیه پروژه ها در سیستم سفارش نوین قلم ثبت می گردند. کارشناسان تیم مهندسی صنایع نوین قلم پس از بررسی دقیق پروژه شما اقدام به پیشنهاد فنی و مالی کرده و نوین قلم مناسب ترین پیشنهاد را با توجه به درخواست شما به اطلاعتان می رساند. لذا خواهشمند است در هنگام ثبت سفارش  ، درخواست خود را به طور دقیق مطرح نمایید.
  • پس از توافق بر موعد تحویل و هزینه انجام پروژه دانشجویی مهندسی صنایع و پرداخت نیمی از هزینه انجام پروژه بعنوان پیش پرداخت، بلافاصله کار روی پروژه آغاز خواهد شد.

نوین قلم مفتخر به ارائه خدمات پشتیبانی در تمامی مراحل انجام پروژه می باشد. لذا شما عزیزان از طریق راه های ارتباطی زیر، در هر لحظه می توانید از روند پروژه خود مطلع شوید.

  • تماس تلفنی با شماره های درج شده در سایت
  • ارسال پیام به تلگرام  شماره های درج شده در سایت
  • ارسال ایمیل
با توجه به تنوع  و گستردگی پروژه ها و نرم افزارهای صنایع، کارشناسان تیم مهندسی  نوین قلم پس از بررسی دقیق پروژه شما اقدام به اعلام قیمت دقیق می نمایند. به طور کلی قیمت  از طریق معیار های اعلام قیمت ذکر شده در ذیل  تعیین می گردد.

  • حجم پروژه
  • سختی پروژه
  • زمان تحویل پروژه

کلیه پروژه های انجام شده در نوین قلم به مدت 24 ساعت از زمان تحویل دارای گارانتی هستند، بدین معنی که در صورت وجود هرگونه ایراد یا مغایرت با سفارش شما، به صورت رایگان و در اسرع وقت اصلاح خواهند شد.

با توجه به تنوع و گستردگی نرم افزارهای صنایع امکان نام بردن تمامی نرم افزارها در بالا وجود نداشت و تنها به نرم افزارهای متداول اشاره گردید. لذا در صورتی که پروژه شما با نرم افزاری غیر از نرم افزارهای اشاره شده در بالاست، نگران نباشید. کارشناسان تیم مهندسی  نوین قلم آمادگی انجام پروژه با سایر نرم افزارهای صنایع را نیز دارند. خواهشمند است در بخش ثبت سفارش خود، حتما نام نرم افزار مورد نظر جهت انجام پروژه را مطرح نمایید تا کارشناسان نوین قلم توانایی ارائه پیشنهاد مناسب در اسرع وقت را داشته باشند.

انجام پروژه دانشجویی مهندسی صنایع در تمامی مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد

برای ثبت سفارش در سایت فقط کافی است تا فرم سفارش را کامل نموده و همکاران بخش پشتیبانی نوین قلم در کمتر از 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

ثبت سفارش در نوین قلم
پروژه آماده
انجام پروژه مهندسی

دانلود رایگان

دانلود پاورپوینت

دانلود رایگان قالب حرفه ای پاورپوینت

امتیاز نظرات 4 (1 امتیاز دهی)

یک پاسخ

  1. المیرا رضایی آگوست 7, 2018

پاسخی را بگذارید

درحال ارسال