انجام پروژه مهندسی صنایع

انجام پروژه مهندسی صنایع

  • برای سفارش انجام پروژه متلب مهندسی صنایع  میتوانید از طریق پرکردن فرم زیر اقدام فرمایید.
  • کلیه پروژه ها در سیستم سفارش نوین قلم ثبت می گردند. کارشناسان تیم مهندسی صنایع نوین قلم پس از بررسی دقیق پروژه شما اقدام به پیشنهاد فنی و مالی کرده و نوین قلم مناسب ترین پیشنهاد را با توجه به درخواست شما به اطلاعتان می رساند. لذا خواهشمند است در هنگام ثبت سفارش انجام پروژه دانشجویی مهندسی صنایع ، درخواست خود را به طور دقیق مطرح نمایید.
  • پس از توافق بر موعد تحویل و هزینه انجام پروژه دانشجویی مهندسی صنایع و پرداخت نیمی از هزینه انجام پروژه بعنوان پیش پرداخت، بلافاصله کار روی پروژه آغاز خواهد شد.

نوین قلم مفتخر به ارائه خدمات پشتیبانی در تمامی مراحل انجام پروژه می باشد. لذا شما عزیزان از طریق راه های ارتباطی زیر، در هر لحظه می توانید از روند پروژه خود مطلع شوید.

  • تماس تلفنی با شماره های درج شده در سایت
  • ارسال پیام به تلگرام  شماره های درج شده در سایت
  • ارسال ایمیل
با توجه به تنوع  و گستردگی پروژه ها و نرم افزارهای صنایع، کارشناسان تیم مهندسی صنایع نوین قلم پس از بررسی دقیق انجام پروژه دانشجویی مهندسی صنایع  شما اقدام به اعلام قیمت دقیق می نمایند. به طور کلی قیمت انجام پروژه صنایع از طریق معیار های اعلام قیمت ذکر شده در ذیل  تعیین می گردد.

  • حجم پروژه
  • سختی پروژه
  • زمان تحویل پروژه

کلیه پروژه های انجام شده در نوین قلم به مدت 24 ساعت از زمان تحویل دارای گارانتی هستند، بدین معنی که در صورت وجود هرگونه ایراد یا مغایرت با سفارش شما، به صورت رایگان و در اسرع وقت اصلاح خواهند شد.

با توجه به تنوع و گستردگی نرم افزارهای صنایع امکان نام بردن تمامی نرم افزارها در بالا وجود نداشت و تنها به نرم افزارهای متداول اشاره گردید. لذا در صورتی که پروژه شما با نرم افزاری غیر از نرم افزارهای اشاره شده در بالاست، نگران نباشید. کارشناسان تیم مهندسی صنایع نوین قلم آمادگی انجام پروژه صنایع با سایر نرم افزارهای صنایع را نیز دارند. خواهشمند است در بخش ثبت سفارش خود، حتما نام نرم افزار مورد نظر جهت انجام پروژه را مطرح نمایید تا کارشناسان نوین قلم توانایی ارائه پیشنهاد مناسب در اسرع وقت را داشته باشند.

انجام پروژه دانشجویی مهندسی صنایع در تمامی مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد

برای ثبت سفارش در سایت انجام پروژه های مهندسی صنایع خود فقط کافی است تا فرم سفارش پروژه را کامل نموده و همکاران بخش پشتیبانی نوین قلم در کمتر از 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.همچنین میتوانید با تماس گرفتن با شماره های پشتیبانی موسسه از نمونه پروژه متلب مهندسی صنایع صورت گرفته آگاهی یابد و با مطرح موضوع پروژه مهندسی صنایع خود امکان انجام ان را بررسی نمایید.

امتیاز نظرات 4 (1 امتیاز دهی)

یک پاسخ

  1. المیرا رضایی آگوست 7, 2018

پاسخی را بگذارید

درحال ارسال