انجام پروژه مکانیک جامدات و سیالات

/انجام پروژه مکانیک جامدات و سیالات
انجام پروژه مکانیک جامدات و سیالات2018-11-17T02:11:08+00:00
  • برای سفارش انجام پروژه مکانیک سیالات و جامدات  میتوانید از طریق پرکردن فرم زیر اقدام فرمایید.
  • کلیه پروژه ها در سیستم سفارش نوین قلم ثبت می گردند. کارشناسان تیم مهندسی مکانیک نوین قلم پس از بررسی دقیق پروژه شما اقدام به پیشنهاد فنی و مالی کرده و نوین قلم مناسب ترین پیشنهاد را با توجه به درخواست شما به اطلاعتان می رساند. لذا خواهشمند است در هنگام ثبت سفارش انجام پروژه دانشجویی ، درخواست خود را به طور دقیق مطرح نمایید.
  • پس از توافق بر موعد تحویل و هزینه انجام پروژه دانشجویی و پرداخت نیمی از هزینه انجام پروژه بعنوان پیش پرداخت، بلافاصله کار روی پروژه آغاز خواهد شد.

نوین قلم مفتخر به ارائه خدمات پشتیبانی در تمامی مراحل انجام پروژه می باشد. لذا شما عزیزان از طریق راه های ارتباطی زیر، در هر لحظه می توانید از روند انجام پروژه مکانیک جامدات و سیالات خود مطلع شوید.
  • تماس تلفنی با شماره های درج شده در سایت
  • ارسال پیام به تلگرام  شماره های درج شده در سایت
  • ارسال ایمیل
با توجه به تنوع  و گستردگی پروژه ها و نرم افزارهای مکانیک، کارشناسان تیم مهندسی مکانیک نوین قلم پس از بررسی دقیق انجام پروژه مکانیک جامدات و یا سیالات شما اقدام به اعلام قیمت دقیق می نمایند. به طور کلی قیمت انجام پروژه مکانیک سیالات و جامدات از طریق معیار های اعلام قیمت ذکر شده در ذیل  تعیین می گردد.

  • حجم پروژه
  • سختی پروژه
  • زمان تحویل پروژه

کلیه پروژه های انجام شده در نوین قلم به مدت 24 ساعت از زمان تحویل دارای گارانتی هستند، بدین معنی که در صورت وجود هرگونه ایراد یا مغایرت با سفارش انجام پروژه مکانیک شما، به صورت رایگان و در اسرع وقت اصلاح خواهند شد.

با توجه به تنوع و گستردگی نرم افزارهای رشته مهندسی مکانیک امکان نام بردن تمامی نرم افزارها در بالا وجود نداشت و تنها به نرم افزارهای متداول اشاره گردید. لذا در صورتی که پروژه شما با نرم افزاری غیر از نرم افزارهای اشاره شده در بالاست، نگران نباشید. کارشناسان تیم مهندسی مکانیک نوین قلم آمادگی انجام پروژه مکانیک جامدات و سیالات با سایر نرم افزارهای مکانیک را نیز دارند. خواهشمند است در بخش ثبت سفارش انجام پروژه مکانیک سیالات و جامدات خود، حتما نام نرم افزار مورد نظر جهت انجام پروژه را مطرح نمایید تا کارشناسان نوین قلم توانایی ارائه پیشنهاد مناسب در اسرع وقت را داشته باشند.
ثبت سفارش در نوین قلم
انجام پروژه مهندسی

دانلود پاورپوینت

دانلود رایگان قالب حرفه ای پاورپوینت