انجام پروژه کامسول comsol

انجام پروژه کامسول comsol

انجام پروژه کامسول (COMSOL) به صورت تخصصی

نوین قلم آمادگی انجام پروژه کامسول به صورت تخصصی توسط کارشناسان متخصص و با تجربه  با توجه به خواسته، زمان و میزان هزینه مد نظر شما را دارد. تنها کافیست انجام پروژه کامسول خود را از طریق بخش ثبت سفارش ما با در ارتباط بگذارید کارشناسان تیم کامسول نوین قلم پس از بررسی پروژه کامسول ، اقدام به ارائه پیشنهاد فنی و مالی با توجه به خواسته های شما می نمایند. لذا خواهشمند است انجام پروژه با کامسول خود را به صورت شفاف در بخش ثبت سفارش بیان نمایید. همچنین می توانید در صورت فوری بودن سفارش پروژه کامسول با شماره های پشتیبانی مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

نرم افزارکامسول  سال ۱۹۸۶ توسط دانشجویان  دانشگاه سلطنتی فناوری  کشور سوئد ایجاد گردید. نرم‌افزار COMSOL Multiphysics قابلیت طراحی و شبیه‌سازی پروژه‌های مهندسی  مکانیک برق، شیمی، فیزیک و نجوم  را داد.

انجام پروژه کامسول پروژه کامسول پروژه comsol انجام پروژه با کامسول سفارش پروژه کامسول

انجام پروژه کامسول – پروژه کامسول – پروژه comsol – انجام پروژه با کامسول – سفارش پروژه کامسول

 • برای سفارش پروژه میتوانید از طریق پرکردن فرم زیر اقدام فرمایید.
 • کلیه پروژه ها در سیستم سفارش نوین قلم ثبت می گردند. کارشناسان تیم نوین قلم پس از بررسی دقیق پروژه comsol شما اقدام به پیشنهاد فنی و مالی کرده و نوین قلم مناسب ترین پیشنهاد را با توجه به درخواست پروژه comsol شما به اطلاعتان می رساند. لذا خواهشمند است در هنگام ثبت سفارش ، درخواست خود را به طور دقیق مطرح نمایید.
 • پس از توافق بر موعد تحویل و هزینه و پرداخت نیمی از هزینه انجام پروژه comsol بعنوان پیش پرداخت، بلافاصله کار روی پروژه آغاز می شود.
نوین قلم مفتخر به ارائه خدمات پشتیبانی در تمامی مراحل انجام پروژه با کامسول می باشد. لذا شما عزیزان از طریق راه های ارتباطی زیر، در هر لحظه می توانید از روند پروژه خود مطلع شوید.

 • تماس تلفنی با شماره های درج شده در سایت
 • ارسال پیام به تلگرام  شماره های درج شده در سایت
 • ارسال ایمیل
کارشناسان تیم نوین قلم پس از بررسی دقیق پروژه comsol شما اقدام به اعلام قیمت دقیق می نمایند. به طور کلی قیمت انجام پروژه کامسول از طریق معیار های اعلام قیمت ذکر شده در ذیل  تعیین می گردد.

 • حجم پروژه
 • سختی پروژه
 • زمان تحویل پروژه
کلیه پروژه های انجام شده در نوین قلم به مدت 24 ساعت از زمان تحویل دارای گارانتی هستند، بدین معنی که در صورت وجود هرگونه ایراد یا مغایرت با سفارش شما، به صورت رایگان و در اسرع وقت اصلاح خواهند
ثبت سفارش در نوین قلمانجام پروژه های مکانیک - سفارش پروژه مکانیک

دانلود رایگان

دانلود پاورپوینت

دانلود رایگان قالب حرفه ای پاورپوینت
امتیاز نظرات 5 (2 امتیاز دهی)
2018-11-16T23:08:16+00:00

2 دیدگاه

 1. محمدرضا آگوست 23, 2018
 2. لیلا آگوست 31, 2018

پاسخی را بگذارید

درحال ارسال