انجام پروژه گمبیت

/انجام پروژه گمبیت
انجام پروژه گمبیت2018-11-17T02:05:54+00:00

انجام پروژه گمبیت (GAMBIT) به صورت تخصصی

نوین قلم آمادگی انجام پروژه گمبیت فلوئنت به صورت تخصصی توسط کارشناسان متخصص و با تجربه  با توجه به خواسته، زمان و میزان هزینه مد نظر شما را دارد. تنها کافیست انجام پروژه گمبیت فلوئنت خود را از طریق بخش ثبت سفارش ما با در ارتباط بگذارید کارشناسان GAMBIT نوین قلم پس از بررسی پروژه gambit ، اقدام به ارائه پیشنهاد فنی و مالی با توجه به خواسته های شما می نمایند. لذا خواهشمند است انجام پروژه گمبیت خود را به صورت شفاف در بخش ثبت سفارش بیان نمایید. همچنین می توانید در صورت فوری بودن سفارش با شماره های پشتیبانی مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

انجام پروژه گمبیت فلوئنت - پروژه gambit - سفارش پروژه گمبیت

انجام پروژه گمبیت فلوئنت

مش زدن پره های توربین با نرم افزار گمبیت

مش زدن مربعی کانال های محفظه احتراق

مش زدن لایه مرزی با نرم افزار گمبیت برای تمامی سطوح پیچیده

مش زدن با گمبیت و تعیین شرایط مرزی مساله برای مسائل مختلف مهندسی

  • برای سفارش انجام پروژه گمبیت فلوئنت میتوانید از طریق پرکردن فرم زیر اقدام فرمایید.
  • کلیه پروژه ها در سیستم سفارش نوین قلم ثبت می گردند. کارشناسان تیم نوین قلم پس از بررسی دقیق پروژه gambit شما اقدام به پیشنهاد فنی و مالی کرده و نوین قلم مناسب ترین پیشنهاد را با توجه به درخواست پروژه gambit شما به اطلاعتان می رساند. لذا خواهشمند است در هنگام ثبت سفارش ، درخواست خود را به طور دقیق مطرح نمایید.
  • پس از توافق بر موعد تحویل و هزینه و پرداخت نیمی از هزینه انجام پروژه بعنوان پیش پرداخت، بلافاصله کار روی پروژه آغاز می شود.
نوین قلم مفتخر به ارائه خدمات پشتیبانی در تمامی مراحل انجام پروژه می باشد. لذا شما عزیزان از طریق راه های ارتباطی زیر، در هر لحظه می توانید از روند پروژه خود مطلع شوید.

  • تماس تلفنی با شماره های درج شده در سایت
  • ارسال پیام به تلگرام  شماره های درج شده در سایت
  • ارسال ایمیل
کارشناسان تیم نوین قلم پس از بررسی دقیق پروژه gambit شما اقدام به اعلام قیمت دقیق می نمایند. به طور کلی قیمت انجام پروژه گمبیت از طریق معیار های اعلام قیمت ذکر شده در ذیل  تعیین می گردد.

  • حجم پروژه
  • سختی پروژه
  • زمان تحویل پروژه
کلیه پروژه های انجام شده در نوین قلم به مدت 24 ساعت از زمان تحویل دارای گارانتی هستند، بدین معنی که در صورت وجود هرگونه ایراد یا مغایرت با سفارش شما، به صورت رایگان و در اسرع وقت اصلاح خواه
ثبت سفارش در نوین قلم
انجام پروژه های مکانیک - سفارش پروژه مکانیک

دانلود پاورپوینت

دانلود رایگان قالب حرفه ای پاورپوینت