سفارش طراحی بروشور

سفارش طراحی بروشور یکی از اولین تصمیمات کسب و کار ها برای معرفی برندشان به مشتریان بالقوه است. در دنیای رقابتی امروز شما باید بتوانید خود را نسبت به رقبا متمایز کنید و برای انجام اینکار باید بتوانید از ابزارهای موجود برای مارکتینگ، بهترین استفاده را ببرید. سفارش بروشور آنلاین یکی از تصمیمات هوشمندانه و مقرون به صرفه است. امروزه بیشترین خدمات گرافیکی همچون سفارش طراحی بروشور آنلاین و سفارش طراحی لوگو از طریق برونسپاری انجام میشود. زیرا هم سریعتر است و هم مقرون به صرفه تر. از طرفی شما با برون سپاری سفارش بروشور آنلاین میتوانید از تجربه و تخصص صدها فریلنسر و مجموعه های ارائه دهنده خدمات گرافیکی همچون نوین قلم بهره ببرید.

سفارش طراحی بروشور - ثبت سفارش طراحی بروشور آنلاین در نوین قلم

سفارش طراحی بروشور

 

ثبت سفارش بروشور در نوین قلم چه مزایایی دارد؟

تیم طراحان نوین قلم همیشه در تلاش است تا ایده های خلاقانه ای را برای بروشورهای شما ایجاد کند. این به شما در جلب توجه مشتریان کمک می کند. تیم طراحی نوین قلم بعد از دریافت سفارش طراحی بروشور آنلاین شما، ابتدا نسبت به مطالعه و تحقیق در رابطه با کسب و کار شما اقدام میکند تا بتواند با شناخت دقیق از جامعه هدف کسب و کار شما و همینطور رقابایتان، بهترین طراحی را برای بروشور شما در نطر بگیرد. همکاران ما ضمن ارائه مشاوره رایگان و به اشتراک گذاشتن سال ها تجربه و تخصصشان با شما، و همینطور در نظر گرفتن الزامات شما جهت سفارش طراحی بروشور، تمام تلاش خود را میکنند تا در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه بهترین طراحی خلاقانه و تاثیر گذار را برای بروشور کسب و کار شما انجام دهند.

 

چرا طراحی بروشور برای کسب و کار شما مهم است؟

با حضور دنیای دیجیتال در همه جا ، آیا هنوز داشتن یک بروشور به خوبی طراحی شده اهمیت دارد؟ بروشور در کنار وب سایت، شبکه های اجتماعی، تبلیغات و تلاش های دیجیتال مارکتینگ، بخشی جدایی ناپذیر از روند برندسازی شما است. بروشور عنصر مهمی برای معرفی محصولات و خدمات شماست. بیایید برخی از مزایای اصلی داشتن یک بروشور حرفه ای برای شرکت و کسب و کار را بررسی کنیم.

 

مقرون به صرفه بودن سفارش طراحی بروشور

شرکت های کوچک و متوسط، به سختی بودجه ای برای بازاریابی محصولات و خدمات خود اختصاص می دهند. آنها باید تلاش خود را در زمینه برندسازی با بودجه اندک انجام دهند. در مقایسه با ابزارهای بازاریابی آنلاین، بروشورها گزینه های بازاریابی مقرون به صرفه هستند. شما می توانید با یک طراح حرفه ای برای ایجاد طرح های بروشور مناسب با بودجه اندک همکاری کنید. بروشور ها شامل جزئیات کسب و کار شما هستند و میتوانید از آن ها برای معرفی محصولات و خدماتتان به بهترین نحو استفاده کنید.

 

ماندگاری بروشور

در حوزه بازاریابی دیجیتالی وقتی یک شرکت تبلیغات خود را متوقف میکند، دیگر دیده نمیشود. ولی نسخه های چاپی بروشور ها ممکن است تا مدت های طولانی توسط مشتریان شما دیده بشوند و همواره در برابر دیدگان آنها باشند. در نتیجه بروشور نیز مانند کارت ویزیت از جمله تبلیغاتی هست که به زودی فراموش نمیشود. به همین علت است که هزینه سفارش طراحی کارت ویزیت درواقع یک سرمایه گذاری بلند مدت برای یک مجموعه است.

 

امکان معرفی دقیق محصولات و خدمات

وقتی صحبت از تبلیغات دیجیتالی می شود ، محدودیت های کاراکتر اول چیزی است که به ذهن میرسد. به عنوان مثال، یک آگهی تبلیغاتی در فیس بوک شامل حداکثر 25 تیتر و یک توصیف حداکثر 125 کاراکتر است در حالی که یک تبلیغ اینستاگرام دارای 2200 کاراکتر و حداکثر 30 هشتگ است. با این حال، یک بروشور فضای بیشتری برای توصیف شرکت یا محصولات و خدمات شما ایجاد می کند. سفارش طراحی کاتالوگ نیز همانند بروشور با هدف امکان معرفی دقیق و کامل همواره مدنظر گرفته میشود.

کانال های توزیع چندگانه بروشور

تنها یک راه برای باز کردن یک وب سایت یا دیدن یک تبلیغ آنلاین وجود دارد. اما روشهای مختلفی برای توزیع یک بروشور وجود دارد. می توان آن را از طریق کانال های توزیع چندگانه مانند روزنامه، مراکز خرید، غرفه های نمایشگاهی، از طریق نامه و غیره توزیع کرد.

سفارش بروشور - ثبت سفارش بروشور آنلاین در نوین قلم

سفارش طراحی بروشور الکترونیکی

بروشورهای الکترونیکی مانند نسخه های چاپی بروشورها هستند، با این تفاوت که این بروشور ها ماهیت فیزیکی ندارند، اما در رایانه شخصی، موبایل و یا تبلت مشاهده می شوند در حالی که بروشورهای چاپی شامل تصویر و متن هستند، بروشورهای الکترونیکی شامل فیلم و صوت نیز میتوانند باشند. اگر به دنبال فروش محصولات و خدمات خود به شیوه ای خلاقانه و سریع هستید، بروشورهای الکترونیکی می توانند گزینه ای عالی برای شما باشند. تصور کنید محصولات و خدمات خود را به مشتریانی که در قاره دیگری حضور دارند، تبلیغ کنید. ثبت سفارش بروشور الکترونیکی به شما این امکان را می دهد تا به  مخاطب های گسترده ای دسترسی پیدا کنید و به مشتریان خود اجازه دهید تا هر زمان که بخواهند با شما در تماس باشند. سفارش طراحی بروشور آنلاین یعنی شروع یک ماجراجویی آنلاین و دسترسی به مخاطبان بی حد و مرز.