سفارش طراحی کاتالوگ

کاتالوگ یک محصول طراحی گرافیکی است که محصولات یا خدمات شما را به مشتریان بالقوه شما ارائه می دهد. آنچه هنگام طراحی کاتالوگ برای ما به عنوان طراح بیشترین اهمیت را دارد، ایجاد هماهنگی بین متن، تصاویر و رنگ ها است. کاتالوگ معرف محصولات یا خدماتی است که شما به مشتریان خود ارائه می دهید و باید با استاندارد های برتر طراحی شود. سفارش طراحی کاتالوگ آنلاین در واقع سرمایه گذاری شما برای ایجاد ارتباط هرچه بهتر و بیشتر با مشتریانتان است، به هیچ عنوان سفارش طراحی لوگو حرفه ای را به عنوان یک هزینه در نظر نگیرید. چراکه با توجه به بازار رقابتی که در حال حاضر وجود دارد، خلاقیت و برتر بودن حرف اول را در برند سازی و ایجاد حس خوب در مشتریان میزند.

کاتالوگ لیستی از کالاها یا خدمات موجود شما را ارائه میدهد که توضیحات و قیمت های آنها به صورت چاپی (آفلاین) یا به صورت الکترونیکی (آنلاین) در اختیار مشتریان شما قرار میگیرد. طراحان نوین قلم به شما کمک میکنند تا یک کاتالوگ با طراحی مناسب داشته باشید تا سبب گسترش هرچه بیشتر تجارت شما شود. کاتالوگ نیز مانند لوگو یک ابزار برای معرفی شماست. همانطور که ما به مشتریانمان هنگام سفارش طراحی لوگو تاکید میکنیم که چون لوگو بیانگر هویت و فلسفه برند شماست، در نتیجه باید خیلی حساب شده و دقیق طراحی شود. در طراحی کاتالوگ هم طراحان نوین قلم این حساسیت را دارند که کاتالوگ شما به بهترین شکل ممکن معرف شما باشد و فقط زیبایی کاتالوگ برای ما مهم نیست، بلکه تاثیر گذاری کاتالوگ نکته مهم تری است که همواره مورد تاکید طراحان ماست.

ثبت سفارش طراحی کاتالوگ حرفه ای - سفارش کاتالوگ آنلاین خود را ثبت کنید

سفارش طراحی کاتالوگ

آیا حتما باید از یک فرم مشخص برای طراحی کاتالوگ حرفه ای استفاده کنیم؟

در جواب این سوال باید بگوییم خیر، قالب کاتالوگ حرفه ای باید متناسب با کسب وکار شما و جامعه هدفتان تعیین شود. متاسفانه هنوز عده ای بر این باورند که میتوانند با کپی کردن کاتالوگ های برند های بزرگ موفق شوند. در صورتی که اصلا اینطور نیست. الهام گرفتن از کاتالوگ های موفق خیلی خوب است ولی اینکه صرفا همان فرم و قالب کپی شود مسلما شما را به نتیجه نمی رساند. امروزه حرف اول را در بازار خلاقیت میزند.

اگر می خواهید برند خود را ارتقا دهید، توصیه میکنیم به سفارش طراحی کاتالوگ حرفه ای اهمیت بیشتری بدهید. هیچ قانون سختگیرانه و از پیش تعیین شده ای برای طراحی کاتالوگ ها نیست و طراحی کاتالوگ در نوین قلم کاملا منعطف و مطابق خواسته های شما انجام میشود. طراحان نوین قلم با توجه به تجربه و تخصص چندین ساله خود در این زمینه نکات لازم و مشاوره های ضروری را در زمینه طراحی کاتالوگ تاثیر گذار به شما ارائه میدهند تا بهترین کاتالوگ متناسب با کسب و شما طراحی شود.

 

سفارش طراحی کاتالوگ حرفه ای در نوین قلم چه مزایایی دارد؟

به عنوان یک مشتری، شما می توانید کاملاً مطمئن باشید که ما کاتالوگ شما را برای رسیدن به اهدافتان به بهترین شکل ممکن طراحی خواهیم کرد.  قبل از ثبت سفارش طراحی کاتالوگ آنلاین در نوین قلم،، موارد خاصی وجود دارد که باید بدانید. سرمایه گذاری شما در زمینه طراحی کاتالوگ برای ما با ارزش است. خدمات طراحی کاتالوگ ما بصورت سفارشی و تخصصی با حفظ مشخصات و الزامات شما با نرخ های مناسب صورت میگیرد. تیم طراحی نوین قلم متشکل از متخصصان خبره در زمینه طراحی کاتالوگ است و هدف ما گسترش هرچه بیشتر و بهتر کسب وکار شما و ارتقا سطح تعامل شما با مشتریانتان است.

 

نکات کلیدی در طراحی کاتالوگ

هدف اصلی طراحی کاتالوگ این است که به شما در معرفی خدمات و محصولاتتان و همینطور افزایش فروش شما و رشد تجارتتان کمک می کند. این بسیار مهم است که مشتریان شما بتوانند به راحتی اطلاعات خاص محصول مورد نظرشان را در کاتالوگ شما بیابند. استفاده از استراتژی ها و تکنیک های طراحی چیدمان کاتالوگ می تواند فروش شما را به صورت نمایی افزایش دهد. در وهله اول باید اطمینان حاصل کنید که اطلاعات مربوط به محصول شما به درستی سازمان یافته شده و یافتن آنها آسان است.

روی برجسته کردن مزایای کلیدی محصولاتتان باید تمرکز کنید. به عنوان مثال ، چگونه ممکن است آنها یک مشکل خاص را حل کنند. جزئیات یا توضیحات غیر ضروری را که ممکن است به سردرگمی بیفزاید یا برای مشتری بی اهمیت هستند، کنار بگذارید. داشتن درک صحیح از پرسونا مشتریان از همان ابتدا می تواند ساختار و چیدمان کاتالوگ را در استفاده آسان تضمین کند و اطلاعات صحیح را در زمان مناسب به کاربران تحویل دهد. به علاوه انتخاب مناسب فونت ها، استفاده از رنگ ها و تصاویر با کیفیت و مرتبط بر تاثیر گذاری کاتالوگ شما می افزاید. همچنین تاثیر اینفوگرافیک را دست کم نگیرید. ارائه آمارها و نمودارهایی که خلاقانه طراحی شده باشند و به راحتی قابل فهم باشند در موفقیت کاتالوگ برند شما بسیار تاثیر گذار است.

سفارش طراحی کاتالوگ حرفه ای

خلاقیت تفاوت ها را رقم میزند!

کاتالوگ ها به عنوان یک راه حل برای هر مجموعه ای که به معرفی و فروش طیف گسترده ای از کالاها یا خدمات می اندیشد، کمک میکنند. وقتی اغلب اطلاعات زیادی (هم متن و هم داده) برای انتقال وجود دارد، طراحی خلاقانه می تواند یک چالش باشد. اینجاست که تجربه خلاقانه ما شروع می شود. تعادل بین زیبایی شناسی و بیان اطلاعات، نکته ای است که تفاوت شما با رقبا را رقم میزند. کاتالوگ ها غالباً به عنوان دایرکتوری یا اطلاعات فنی مورد استفاده قرار می گیرند، همراه کردن این موارد با تصاویر حرفه ای و طرح های خلاقانه و نحوه بیان آمار و ارقام میتواند فروش شما و راندمانی که از کاتالوگ انتظار دارید را بالا ببرد.