سفارش طراحی کارت ویزیت

در این عصر دیجیتال، کارت ویزیت همچنان از جایگاه ویژه ای برخوردار است. به آخرین باری که با مخاطب خود برخورد داشتید فکر کنید. آیا زمان لازم برای وارد کردن شماره تلفن و ایمیل وجود داشت؟ آیا این کار حرفه ای بود که اطلاعات و مشخصات خود و کسب وکارتان را روی یک تکه کاغذ بنویسید و به مخاطب خود بدهید؟ کارت ویزیت به شما امکان می دهد هنگامی که برای اولین بار با کسی ملاقات می کنید، ارتباط شخصی برقرار کنید و ارتباط با شما برای مخاطبتان به یاد ماندنی شود. البته اگر از کارت ویزیت هوشمندانه و خوبی استفاده کرده باشید. به همین دلیل است که سفارش طراحی کارت ویزیت آنلاین امروزه بیش از پیش مورد توجه افراد و کسب و کارهای مختلف قرار دارد. سفارش طراحی کارت ویزیت حرفه ای یعنی اهمیتی که شما به خود و کسب و کارتان میدهید.

با چاپ کارت ویزیت، به کارت خود اجازه می دهید تا به جای شما صحبت کند.نام و شماره ای که از طریق ایمیل ارسال شده یا روی یک دستمال نوشته شده است، به شما کمکی نمیکند. شما به متن و گرافیک های چاپ شده ای نیاز دارید که توجه به جزئیات را نشان میدهد. کارت ویزیت حرفه ای برای تقویت تصویر یک شرکت بسیار ضروری است. انتخاب عناصر و همینطور چیدمان آن ها در کارت ویزیت به مهارت و تجربه نیاز دارد به همین دلیل است که طراحی کارت ویزیت به معنای واقعی یک هنر است. عناصر اساسی که باید در کارت ویزیت حضور داشته باشند عبارتند از: آرم شرکت، نام، موقعیت مقام اجرایی در شرکت، شماره تماس و آدرس ایمیل شخص، آدرس اینترنتی وب سایت شرکت و غیره.

ثبت سفارش طراحی کارت ویزیت در نوین قلم

سفارش طراحی کارت ویزیت

مزایای سفارش طراحی کارت ویزیت آنلاین در نوین قلم

تیم طراحان نوین قلم بعد از دریافت سفارش طراحی کارت ویزیت آنلاین توسط شما، در اولین مرحله شروع به مطالعه و بررسی پیشینه شرکت شما و جایگاه شما در بازار میکند و الزامات شما در طراحی کارت ویزیت را بررسی میکند. همچنین طراحان ما تجربه و تخصص چندین ساله خود را با شما به اشتراک میگذارند تا بهترین طراحی ممکن برای شما انجام شود. نحوه انتخاب اطلاعات و همینطور چینش اطلاعات و لوگو کسب و کار شما در کارت ویزیت، انتخاب رنگ، ابعاد و شکل کارت ویزیت شما و همینطور راهنمایی برای مناسب ترین نوع چاپ توسط تیم طراحان ما با هماهنگی با شما انجام میشود (اگر هنوز لوگو ایده آل کسب و کارتان را طراحی نکرده اید، میتوانید سفارش طراحی لوگو را به صورت کاملا رایگان در نوین قلم ثبت کنید).

سفارش طراحی کارت ویزیت حرفه ای و خاص، یا معمولی و متداول (انتخاب شما چیست؟)

امروزه رشد سریع و گسترده فناوری و رسانه های اجتماعی بر تمامی روابط تجاری و ابعاد زندگی شخصی ما تاثیر گذاشته است. با این حال همچنان جلسات و رویدادهای حضوری از جایگاه ویژه ای برخوردارند. کارت ویزیت یکی از متداول ترین و مهم ترین ابزارها برای معرفی شما به مخاطبانتان در رویدادهای حضوری هست. به همین دلیل اکثر افرادی که به صورت حرفه ای به رشد تجارت و کسب و کارشان فکر میکنند همواره به دنبال سفارش کارت ویزیت حرفه ای و همینطور سفارش طراحی کاتالوگ و انواع مختلف بروشور هستند تا بتوانند بهترین و ماندگار ترین تاثیر را در کوتاه ترین زمان ممکن بر مخاطبانشان بگذارند.

در حقیقت باید بگوییم هیچ محدودیتی در طراحی کارت ویزیت وجود ندارد و سفارش طراحی کارت ویزیت آنلاین در نوین قلم محدود به چند طرح کلیشه ای و تکراری نیست. دنیای امروز، دنیای خلاقیت هست پس توصیه میکنیم پیش از ثبت سفارش، مهم ترین نکته ای که مدنظرتان قرار میدهید این باشد که چگونه میتوانید با کارت ویزیت خود، به بهترین شکل هویت و فلسفه کسب و کارتان را معرفی کنید. چگونه میتوانید خود را آنطور که هستید و آنطور که به مسائل می نگرید معرفی کنید.

سفارش طراحی کارت ویزیت حرفه ای

کارت ویزیت استاندارد

کارت ویزیت استاندارد متداول ترین نوع کارت ویزیت و در واقع میتوان گفت کم ریسک ترین و ایمن ترین انتخاب شما برای سفارش طراحی کارت ویزیت است. ممکن است با توجه به مناطق و کشورهای مختلف، اندازه های گوناگونی برای کارت ویزیت در نظر گرفته بشود، ولی معمولا ابعاد 3.5 در 2 اینچ در اکثر کشورها متداول است. مستطیل متداول ترین شکل برای کارت ویزیت استاندارد است چون به راحتی در تمامی جا کارتی ها قرار میگیرد همچنین معمولا از رنگ سفید یا کرم در یک طرف و رنگ اصلی شرکت در طرف دیگر در طراحی کارت های ویزیت استاندارد استفاده میشود.

کارت ویزیت ویژه (حرفه ای)

این نوع کارت ویزیت می تواند نمای برتری از تجارت شما را به مشتریان بالقوه نشان دهد. کیفیت کاغذ اولین چیزی است که باید به آن توجه کنید. یک کاغذ با کیفیت بالا ظاهری تمیز و مدرن به کارت شما می بخشد.  لزومی ندارد خود را به سایز متعارف 3.5 در 2 اینچ محدود بکنید. ابعاد متفاوت و خلاقانه میتواند تاثیر بسیار ویژه ای در مخاطبان شما بگذارد. شکل کارت ویزیت ویژه شما نیز تا حد زیادی میتواند با اندازه ای که در نظر گرفته اید هماهنگ شود. کارتهای ویزیت نشانگر برند شما هستند. بنابراین، کارت ویزیت ویژه لازم نیست که رنگ سفید یا کرم باشد. توصیه میکنیم در کارت ویزیت ویژه (حرفه ای) حتما رنگی متناسب با رنگ برندتان را در نظر بگیرید.

چرا سفارش طراحی کارت ویزیت حرفه ای در دنیای دیجیتال امروز اهمیت دارد؟

اکثر کارهایی که امروزه در زمینه تجارت انجام می دهیم دیجیتال است. ارسال نامه، امضای قرارداد، شرکت در جلسات و غیره. ولی کارت ویزیت چیزی است که همچنان جایگاه و اهمیت خود را حفظ کرده است. قصد داریم بررسی کنیم چرا کارت ویزیت اهمیت دارد و باید همواره همراه خود کارت ویزیت داشته باشید.

سفارش طراحی کارت ویزیت آنلاین - سفارش کارت ویزیت آنلاین

مبادله اطلاعات تماس به صورت دیجیتال غیر شخصی است و حسی را منتقل نمیکند

ارسال اطلاعات تماس و سایر مشخصات از طریق ایمیل و سایر راههای ارتباطی دیجیتال امکان پذیر است ولی به هیچ عنوان شخصی و صمیمی نیست و درواقع میتوان گفت این شیوه ارسال حس شما را به مخاطب منتقل نمیکند. تعامل در تماس چشمی و مکالمه واقعی نحوه شروع روابط واقعی است. دو فرد که سرشان در تلفن هایشان هست، هیچ نوع خاطره قابل توجهی از برخورد ایجاد نمی کنند. بعد از مکالمه می توانید به راحتی اطلاعات را از کارت ویزیت به دستگاه تلفن همراه خود منتقل کنید.

کارت ویزیت موثرترین ابزار بازاریابی مستقیم است

بازاریابی ایمیل، بهینه سازی موتورهای جستجو، رسانه ها و شبکه های اجتماعی همگی ابزارهای لازم و ضروری در بازاریابی هستند. اما هنوز هم هیچ کدام به اندازه جلسات حضوری به همراه دست دادن و تبادل کارت ویزیت و برقراری ارتباط چشمی تاثیر گذار نیستند. شما ممکن است در هر زمان با مخاطب بالقوه روبرو شوید. نمایشگاههای تجاری، کنفرانس های صنعت، سالن های فرودگاه و غیره. با همراه داشتن کارت ویزیت حرفه ای در هر زمان اطمینان حاصل خواهید کرد که شما هرگز فرصتی برای ایجاد یک ارتباط تجاری ارزشمند را از دست نخواهید داد.

 

کارت ویزیت اولین برداشت از برند شما است

وقتی با مخاطبتان برخورد میکنید دوست دارید او چه تصویری از شما در ذهنش داشته باشد؟ کارت ویزیت حرفه ای چیزی فراتر از ارسال اطلاعات و مشخصات شما به مخاطب میدهد. بخشی از برند تجاری حرفه ای شما به مخاطب را هدیه میدهد. اگر شما با دو فرد ملاقات کنید و یکی در تلاش باشد که یک قلم برای نوشتن پیدا کند و شخص دیگر به سادگی کارت ویزیت حرفه ای خود را به شما  تقدیم کند، ترجیح میدهید با کدام شخص تجارت کنید؟ خیلی از اوقات هدف مشتریان از سفارش کارت ویزیت آنلاین به همراه داشتن کارت ویزیت خلاقانه و به یاد ماندنی است که نه تنها تاثیر مثبتی در مخاطبشان میگذارد بلکه مشتریان کارت ویزیت خلاقانه آن ها را به دیگران نیز نشان میدهند و هم امر میتواند به برند سازی آن ها و تاثیر مثبت در مخاطب تا حد بسیار زیادی تاثیر گذار باشد.