قوانین و مقررات

/قوانین و مقررات
قوانین و مقررات2019-06-10T06:29:02+00:00

 

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

نکته بسیار مهم:

تمامی فعالیت‌های انجام شده در سایت نوین قلم بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد لازم بذکر است در نوین قلم به سفارشات انجام پایان نامه و مقاله به هیچ عنوان ترتیب اثر داده نخواهد شد. خدمات ما شامل تایپ، ویراستاری، انجام پاورپوینت، ترجمه و گردآوری داده و شبیه سازی مسائل مهندسی به وسیله نرم افزارهای تخصصی می باشد.درخواست ثبت سفارش توسط مشتری و درخواست همکاری توسط مجری بیانگر مطالعه و قبول تمامی قوانین موارد مطرح شده در این بخش می باشد.لذا خواهشمند است پیش از ثبت سفارش و یا درخواست همکاری نسبت به مطالعه دقیق قوانین مطرح شده در این بخش اقدام فرمایید.

 

زمان ثبت سفارش

 نوین قلم به صورت ۲۴ ساعته و در 7 روز هفته آماده خدمت رسانی و دریافت سفارش می باشد.

زمان بررسی سفارشات و پاسخگویی به مشتری

کلیه سفارشات در اسرع وقت مورد بررسی قرار گرفته و در کمتر از ۲۴ ساعت نتیجه به مشتری اعلام خواهد شد.

رعایت حریم خصوصی

اطلاعات شخصی مشتری نظیر نام، ایمیل، شماره تماس و … نزد سایت محفوظ مانده

و به هیچ عنوان در اختیار شخص ثالث قرار نخواهد گرفت.

عقد قرارداد

ثبت سفارش توسط مشتری به منزله عقد قرارداد با نوین قلم می باشد.

لذا تاکید می گردد سفارش خود را به صورت کامل و با جزییات ثبت نمایید.

زیرا مجریان بر اساس خواسته های شما در ثبت سفارش اقدام به ارائه پیشنهاد می دهند.

 

نحوه پرداخت

پس از توافق اولیه  از لحاظ هزینه و زمان، مشتری می بایست  برای شروع کار؛ نصف مبلغ قرارداد را به عنوان بیعانه  از طریق درگاه آنلاین و یا شماره کارت های بانکی که  توسط گروه پشتیبانی در اختیار مشتریان قرار میگیرد  اقدام به پرداخت  نماید.
بعد از اتمام کار توسط مجری، به مشتری اطلاع داده خواهد شد که برای تحویل پروژه ، اقدام به تسویه کامل و سپس دریافت پروژه نماید.

 

ضمانت پروژه

 کلیه سفارش های انجام شده ظرف مدت 24 ساعت بعد از تحویل به مشتری در صورت داشتن هر گونه ایراد و مغایرت نسبت به موارد مندرج در ثبت سفارش اصلاح خواهند شد.

*نکته بسیار مهم1: در هنگام ثبت سفارش خواسته های خود را دقیق و شفاف بیان نمایید. زیرا ملاک ما فقط و فقط موارد مطرح شده در ثبت سفارش است. و سایر موارد مطرح شده در مکالمات تلفنی و… از نظر نوین قلم به هیچ عنوان معتبر نمی باشد.

*نکته بسیار مهم2: پس از گذشت 24 ساعت از زمان تحویل پروژه، وجه پرداختی مشتری که نزد سایت به امانت می باشد، به حساب مجری واریز خواهد شد؛ در صورت عدم بررسی پروژه در زمان مقرر و عدم اطلاع رسانی وجود نقص در پروژه در مدت زمان تعیین شده، نوین قلم تحت هیچ شرایطی مسئولیتی نخواهد داشت و مسئولیت موارد پیش آمده تماما به عهده مشتری می باشد.

 

فرمت تحویل پروژه

 • درخصوص پروژه های نرم افزاری به علت تعدد نسخه های نرم افزارها، مشتریان محترم می بایست از آخرین نسخه نرم افزار استفاده نمایند و مجریان الزامی به تحویل مطابق نسخه نرم افزار مشتری نخواهند داشت.
 • درخصوص پروژه هایی که دارای فایل متنی می باشند، کلیه مجریان موظف هستند فایل مورد نظر را با فرمت Word ارسال نمایند. ارسال فایلهای غیرقابل ویرایش به عنوان پروژه نهایی قابل قبول نمی باشد.
 • کلیه متون ترجمه شده توسط مترجم توسط تیم بازبینی مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد، لذا موارد زیر منجر به درج امتیاز منفی و در نهایت تعلیق همکاری خواهد شد:

الف) حذف قسمتی از متن، ترجمه نامناسب و به دور از معنی

ب) ترجمه ماشینی ( ترجمه توسط گوگل ترنسلیت و…)

پ) روان نبودن متن ترجمه و ترجمه واژه به واژه

ت) عدم رعایت نکات ویراستاری و قواعد نگارشی

 • نوین قلم  در راستای گسترش هرچه بیشتر دانش در سراسر میهن عزیزمان ایران، حق اضافه کردن پروژه هایی که جنبه آموزشی و عمومی داشته را به قسمت محصولات سایت جهت استفاده عموم، برای خود محفوظ می داند.

 

قوانین حل اختلاف

 • از آنجایی که پروژه ها توسط مجریان گروه انجام می پذیرد، در مواردی ممکن است روند انجام پروژه بنا به هر دلیلی با مشکل مواجه شود،در این صورت نوین قلم تلاش خواهد نمود تا پروژه را به سایر کارشناسان برای ادامه و یا انجام پروژه از ابتدا واگذار نماید. در صورتی که این امر نیز امکان پذیر نباشد، هزینه پرداخت شده تماما عودت خواهد شد.
 • در صورت واگذاری پروژه به مجری دیگر، تمام تلاش براین است که پروژه با قیمت توافق پذیرفته قبلی صورت پذیرد، اما در مواردی در صورتی که مجری حاضر به انجام پروژه با قیمت قبلی نباشد، قیمت جدید به مشتری اعلام شده و در صورت تایید، پروژه توسط مجری جدید انجام خواهد شد.
 • درصورت بروز اختلاف بر سر کیفیت پروژه، تنها مرجع معتبر جهت حل اختلافات بین طرفین فقط تیم داوری نوین قلم می باشد. و مجری و یا مشتری حق پیگیری شکایت از مراجع دیگر را ندارند. هر دو طرف متعهد می شوند رای نهایی تیم داوری را پذیرفته و به آن عمل نمایند. در صورتی که در شکایت احتمالی حق به مشتری داده شود ما این حق را برای خود محفوظ می دانیم تا یک بخش و یا کل مبلغ پرداختی را به حساب مشتری بازگردانیم، و بالعکس اگر رای به نفع مجری صادر شود ما این حق را برای خود محفوظ میدانیم که بخش یا کل مبلغ پرداختی مشتری را به حساب مجری واریز نماییم
 • لازم به ذکر است ملاک فقط خواسته های شما در فرم اولیه ثبت سفارش ، قبل از عقد قرارداد می باشد و به صورت مکتوب می باشد نه مکالمه های تلفنی .

 

انصراف از انجام پروژه

مشتری:

 • مشتری می تواند در هر زمان از انجام پروژه انصراف دهد. بدیهی است که هزینه قسمت های انجام شده کسر و مابقی مبلغ عودت داده خواهد شد.

مجری:

 • درصورتی که مجری پس از پذیرش پروژه بنا به هردلیلی قادر به انجام پروژه نبود، بایستی در سریع ترین زمان ممکن نوین قلم را از موضوع مطلع نماید تا گروه نسبت به جایگزینی مجری اقدام نماید. در صورتی که امکان جایگزین نمودن مجری وجود نداشته باشد و یا جایگزینی موجب تاخیر در تحویل پروژه گردد، برای مجری مورد نظر امتیاز منفی منظور شده و مجری جریمه خواهد شد.

 

ممنوعیت ارتباط مستقیم مجری و مشتری

تجربه ما نشان داده است که اغلب ارتباط مستقیم مشتری و مجری منجر به ایجاد اختلاف می شود. چرا که نوین قلم به صورت مستقیم بر روی مجریان کنترل ندارد. اغلب در ارتباط مستقیم میان مجری و مشتری قرارهایی جدا از سفارش اولیه گذاشته می شود که باتوجه به عدم اطلاع نوین قلم و اینکه اینگونه قراردادها خارج از چارچوب موسسه می باشد، گاها موجب تضعیف حقوق مشتریان و مجریان محترم می گردد. برای مثال تعریف پروژه اضافی، پروژه جدید و درنهایت پرداخت مستقیم به مجری تجربه های تلخی برای مشتریان و بعضا مجریان ایجاد نموده است. در مواردی مجری پس از پرداخت دیگر پاسخگوی مشتری نبوده و درمواردی مشتری بعد از دریافت کار از واریز حق الزحمه مجری امتناع نموده است. لذا بر همین اساس ارتباط مستقیم مجری و مشتری ممنوع می باشد.

 

نحوه واریز وجه توسط سایت

 • کلیه پرداختهای گروه به مجریان محترم و مشتریان (درصورت عودت مبلغ) توسط شماره شبا صورت می پذیرد. پس از پروژه موفق مجری بایستی شماره شبا 24 رقمی خود را از سایت بانک دریافت نموده و جهت واریز حق الزحمه ارسال نماید. شماره شبا یک شماره 24 رقمی می باشد که با IR آغاز می شود.
 • به دلیل عدم امکان کنترل نام مجری با شماره شبا در هنگام ارسال حواله، مسئولیت ارسال شماره شبا اشتباه به عهده مجری می باشد.