طراحی لوگو

انجام طراحی لوگو

انجام طراحی لوگو حرفه ای توسط چه کسانی صورت می گیرد؟

طراحی لوگو علاوه بر این که خلق یک اثر گرافیکی زیبا می باشد، می تواند در عین سادگی با مخاطبان قدیمی و جدید خود ارتباط برقرار کند. طراحی لوگو در مقابل سایر فعالیت های گرافیکی دشوارتر و تخصصی تر می باشد چرا که تمامی مفاهیمی که می خواهیم به مخاطب خود انتقال دهیم در محدوده ی کوچکی انجام می پذیرد.

تیم طراحان نوین قلم دارای مهارت و قابلیت های زیادی در زمینه انجام طراحی لوگو حرفه ای و ارزان می باشند. شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای آن ها به سایت نوین قلم مراجعه فرمایید. قطعا پس از مشاهده اقدام به ثبت سفارش می نمایید. اگر به دنبال طراحی لوگو حرفه ای هستید باید آن را به دست افراد متخصص بسپارید.

 

انجام طراحی لوگو - انجام طراحی لوگو حرفه ای - انجام طراحی لوگو ارزان

چرا طراحی لوگو دارای اهمیت زیادی است؟

در زمینه کسب و کار اولین قدم جلب توجه مشتری به سمت برند خود می باشد. یکی از راه های جذب مشتری تهیه یک لوگوی حرفه ای می باشد چرا که در دنیای امروز مشغله های فراوان موجب شده است تا مشتریان فرصت کافی برای مرور شعارهای شرکت های تجاری نداشته باشند. لوگو در واقع هویت بصری شرکت های تجاری می باشد که در مدت زمان اندکی به طور خلاصه مفاهیم را به مخاطب انتقال می دهد.

تیم طراحی نوین قلم با شناخت بازار هدف و یا مخاطبان کسب و کارهای مختلف دارند اقدام به طراحی لوگوهای خاص و استاندارد می کنندکه  در عین حال دارای زیبایی نیز می باشد.

انجام طراحی لوگو حرفه ای - انجام طراحی لوگو - انجام طراحی لوگو ارزان

چگونه طراحی لوگو انجام دهیم؟

باید توجه داشت که در عین طراحی لوگو کپی برداری و الگوبرداری از لوگوهای از قبل طراحی شده، امری بسیار نامطلوب است و موجب از بین رفتن اعتبار شرکت های تجاری می شود. طراحی لوگو یک امر تخصصی است و برای انجام آن نیاز به یادگیری و تسلط کافی می باشد.

شما برای طراحی لوگو می توانید در دوره های آموزشی شرکت نموده یا از متخصصان مربوطه مشاوره بگیرید. تیم نوین قلم همواره آماده هر گونه کمک به شما در این زمینه خواهد بود. شما می توانید با مراجعه به سایت پاسخ سوال های خود را بیابید.

انجام طراحی لوگو ارزان - انجام طراحی لوگو - انجام طراحی لوگو حرفه ای

با سفارش طراحی لوگوی حرفه ای برند خود را تبلیغ کنید!!!

شما برای پیشی گرفتن از رقبای خود در زمینه کسب و کار باید تبلیغ موفق تری داشته باشید. یک لوگوی زیبا و خاص می تواند تبلیغ بسیار خوبی برای برند شما باشد. تیم نوین قلم همواره آماده ارائه ی خدمات به مشتریان عزیز می باشد و هدف آن جلب رضایت و اعتماد آن ها می باشد. اگر قیمت طراحی لوگو نیز برای شما دارای اهمیت باشد، نوین قلم مناسب ترین قیمت ها را ارائه خواهد داد. خدماتی که نوین قلم در زمینه انجام طراحی لوگو حرفه ای و ارزان ارائه می دهد شامل:

اگر تمایل دارید در میان رقبای خود برجسته باشید.

داشتن یک لوگوی حرفه ای می تواند شما را دربین رقبایتان برجسته نماید و شما در زمینه کسب و کار موفق تر خواهید بود. بنابراین با مراجعه به سایت نوین قلم و ثبت سفارش خود یک لوگوی خاص و زیبا داشته باشید به گونه ای که در ذهن مخاطب ماندگار باشد که این یک مزیت رقابتی برای شما می باشد.

اگر به دنبال مشتریان وفادار برای خود هستید.

هر چقدر میزان خلاقیت در طراحی لوگو بیش تر باشد آن را به یک اثر خاص تبدیل می کند و دارای ارزش بالایی خواهد بود. مشتریان همواره لوگوهای خاص را به ذهن می سپارند، شما با ارائه لوگوی حرفه ای می توانید نسبت به رقبای خود مشتریان بیش تری را به حذب کنید.

 

اگر می خواهید لوگوی طراحی شده اصلاح گردد.

شما در هر زمان پس از اینکه لوگوی خود را دریافت کردید، ممکن است مطابق سلیقه شما نباشد و در صورت نارضایتی می توانید به تیم پیشتیبانی نوین قلم تماس بگیرید و درخواست خود را بیان کنید. در اولین فرصت اصلاح انجام شده و لوگوی مدنظرتان به شما تحویل داده می شود.

 

 

ثبت سفارش

جهت ثبت سفارش طراحی لوگو حرفه ای فرم زیر را پر نمایید. در صورت فوری بودن سفارش، با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید.

 

  نام و نام خانوادگی (الزامی)

  شماره تماس(الزامی)

  آیا مایل به تماس تلفنی از سمت گروه پشتیبانی هستید؟

  بلهخیر

  آدرس پست الکترونیکی

  مبلغ پیشنهادی برای انجام پروژه

  مدت زمان لازم برای انجام پروژه

  توضیحات پروژه

  فایل ضمیمه (درصورتی که برای آپلود فایل با مشکل مواجه شدید، لطفا فایل ضمیمه را به آدرس [email protected] ایمیل کنید )

  قوانین و مقررات را خوانده و پذیرفته ام

  بله

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  همچنین ببینید
  بستن
  دکمه بازگشت به بالا