سفارش پاورپوینت- انجام پاورپوینت به صورت حرفه ای

سفارش انجام پاورپوینت خود را بدهید و با خیال راحت چایتان را بنویشید!!

احتمالا تاکنون چندین بار به این نکته فکر کرده اید که چگونه یک ارائه عالی را در کلاس ها و کنفرانس های خود داشته باشید زیرا ارائه یک پروژه خاص در کلاس یکی از رایج ترین تکالیف دانشجویان می باشد و زمانی که با چنین کاری روبرو می‌شوید، ممکن است به این فکر کنید که برای اینکه پاورپوینت تان را منحصربفرد و حرفه‌ای بسازید، به مقداری کمک برای انجام پاورپوینت نیاز دارید و این کاملا درست است! البته شما می‌توانید نکات آموزشی مختلفی برای انجام پاورپوینت در اینترنت پیدا کنید. با این حال، بهتر نیست سفارش انجام پاورپوینت خود را بصورت آنلاین از یک متخصص بخواهید و به خاطر فقدان تجربه در ساخت پاورپوینت ، زمان خود را از دست ندهید؟ با خدمات ما قطعا یک  پاورپوینتی را دریافت خواهید کرد که باعث  افزایش اعتماد به نفس شما در هنگام ارائه خواهد شد.

سفارش انجام پاورپوینت سمینار

سفارش انجام پاورپوینت

آیا منطقی است شخص دیگری پاورپوینت من را برای ارائه بسازد؟

همه ما می‌دانیم که ارائه دادن در کلاس و یا کنفرانس ها به خصوص برای اولین بار بسیار استرس زاست. توصیه های پزشکی بسیاری هم برای کاهش استرس در حین سخنرانی وجود دارد با این حال این راهکارها در همه افراد پاسخگو نیست و این دقیقا همان جایی است که ما وارد عمل می شویم زمانی که شما سفارش انجام پاورپوینت خود را به ما میدهید، می‌توانید از کیفیت نتیجه مطمئن باشید.  ما به شما اطمینان میدهیم با سفارش انجام پاورپوینت حرفه ای ما یکی از استرس زاترین لحظات زندگی شما را به یک ارائه به یاد ماندنی تبدیل خواهیم کرد.

  فواید انتخاب ما برای انجام پاورپوینت چیست؟

 • پس از دریافت سفارش شما، متخصصان ما بلافاصله کار بر روی پاورپوینت شما را شروع خواهند کرد، تمامی درخواست های خود را در زمینه پاورپوینت تان با ما مطرح نمایید . به دلیل اینکه ما نه تنها در مورد کیفیت اسلایدهایتان حساسیت کافی را داریم، بلکه همه خواسته های شما را نیز پوشش خواهیم داد.
 • همه متخصصان ما تجربه زیادی در انجام پاورپوینت پایان نامه و کنفرانس ها دارند و همچنین در زمینه های مربوطه تحصیل می کنند. از فنی و مهندسی گرفته تا علوم پایه.
 • ما خوشحالیم که بگوییم ارائه پاور پوینت شما منحصر به فرد خواهد بود! متخصصان ما هرگز دو بار از یک ایده استفاده نمی‌کنند.
  زیرا قوه تخیل آن‌ها همیشه پر از ایده‌های تازه و جدید است! در نتیجه، ارائه شما جذاب خواهد بود و کاملا منحصر به فرد و سفارشی است!
 • علاوه بر اینکه ما  قیمت‌های ارزانی را ارائه می‌دهیم! لطفا به این نکته توجه داشته باشید که وقتی بیش از یک‌بار به ما سفارش انجام پاورپوینت دهید تخفیف های ویژه ای در انتظارتان خواهد بود.
 • پشتیبانی 24/7. تیم پشتیبانی مشتریان ما همیشه آنلاین و آماده ارائه اطلاعاتی است که شما ممکن است نیاز داشته باشید.
 • حق ویرایش رایگان. بزرگترین مزیت کار با ما این است که مشتریان ما حق اصلاحیه های رایگان دارند.
  اگر به هر دلیلی از نتیجه ناراضی باشند، همیشه می توانند درخواست ویرایش سفارش پاورپوینت خود را بدهند.
 •   تضمین برگشت وجه : اگر سفارش پاورپوینت شما در تاریخ موعد تحویل نگردد، شما قادر خواهید بود هزینه پرداختی خود را دریافت کنید و ما اینکار را بدون هیچ اصراری انجام خواهیم داد.

طراحی پاورپوینت حرفه ای

من با نحوه کار با نرم افزار پاورپوینت آشنایی دارم آیا نیاز است سفارش انجام پاورپوینت بدهم؟

همه ما با هر سنی کم و بیش با نحوه اسلاید سازی در پاورپوینت آشنا هستیم ولی نکته ای که باید به آن توجه داشت این است که پاورپوینت نه تنها به مهارت‌های خاص نیاز دارد بلکه خلاقیت نیز باید چاشنی پاورپوینتتان باشد.ممکن است سال ها بر روی پایان نامه خود تلاش کرده باشید ولی با یک پاورپوینت ضعیف نتوانید تمام کارهایی که در پژوهش خود انجام داده اید را به خوبی به رخ همگان بکشید. اهمیت این موضوع زمانی مشخص میشود که بدانید  90 درصد کار شما در طول ارائه پاورپوینتان قضاوت میشود پس دانستن این نکته خالی از لطف نیست که بدانید یک پاورپوینت حرفه ای حتی میتواند یک پایان نامه ضعیف را بسیار عالی جلوه دهد!!

حتی اگر وقت انجام پاورپوینت خود را نیز دارید  آن را به ما بسپارید!!

امروزه میتوانیم نمونه هایی از قالب پاورپوینت را رایگان دانلود کنیم  اما بسیاری از آن ها ضعیف هستند و نمی توانند به عنوان یک مدل قابل اعتماد مورد استفاده قرار گیرند. بسیاری از موسسات در اینترنت به شما توصیه می کنند اگر وقت انجام پاورپوینت را ندارید آن را به ما بسپارید دلیل آن نیز بسیار واضح است آن ها واقعا نمی دانند پاورپوینت چیست و مشابه با نرم افزار ورد با آن رفتار میکنند تنها مطالبتان را از وردتان به پاورپوینت منتقل میکنند و اگر خیلی بخواهند خلاقیت نشان دهند افکت هایی برای جملاتتان قرار میدهند غافل از اینکه این افکت ها باید همچون نت های موسیقی با هارمونی خاصی بر دل مخاطب بنشیند و نمیتوان از هر افکتی برای هر ارائه ای استفاده کرد! اینکار را خود شما نیز میتوانستید انجام دهید.

نرخ پاورپوینت

من فردا ارائه دارم ولی چیزی آماده نکردم!

طراحان پاورپوینت ما آماده هستند تا تجربیات و تخصص خود را با شما به اشتراک بگذارند! هر سفارش جدیدی که آنها انجام می دهند، اثبات درستی از مهارت های آنها است.

متخصصان ما هر کاری را انجام خواهند داد تا به بهترین نحو به خواسته هایتان را تامین بکنند ! آنها از چالش ها نمی ترسند و مشتریان ما آن را می دانند! به همین دلیل اکثر مشتریان ما دوباره برای ثبت سفارش جدید به ما مراجعه می کنند.

چون ما کیفیت کار خود و رضایت شما را به عنوان فردی که برای کمک به ما رجوع کرده را ارج می‌نهیم مخاطبان ما معمولا به سه دسته تقسیم می شوند:

موضوع مورد نظرتان مشخص است و مطالب کافی نیز در اختیار دارید.

در صورتی که مطالب مورد نظر شما آماده باشد! تیم نوین قلم با توجه به مطالب شما  طراحی را آغاز خواهد کرد.

بسته به نظر شما سفارش انجام پاورپوینت می تواند به زبان فارسی و یا انگلیسی باشد.

حتی اگر مطالب شما فارسی است ولی تمایل به طراحی پاورپوینت انگلیسی دارید نگران نباشید.

در نوین قلم غیر ممکن وجود ندارد! شما تنها کافیست خواسته خود را به صورت شفاف با ما در میان بگذارید مابقی کارها با ما.

فقط موضوع سفارش پاورپوینت مشخص است و هیچ مطلبی ندارید.

نگران نباشید تنها کافیست موضوع مورد نظر خود را در اختیار تیم طراحی پاورپوینت نوین قلم بگذارید.

در این شرایط ما بسته به درخواست شما مبتنی بر موضوع  پاورپوینتان شروع به جمع آوری مطالب از منابع فارسی وانگلیسی خواهیم کرد. بعد از جمع آوری مطالب اقدام به طراحی پاورپوینتان خواهیم نمود.

پاورپوینت را طراحی کرده اید ولی احساس می کنید نیاز به ویرایش و طراحی توسط نوین قلم دارد.

در این صورت ما با توجه به هدفی که شما از سفارش پاورپوینت حرفه ای خود دارید و با توجه به مخاطبان شما و جلسه ای که در آن جهت ارائه پاورپوینت خود حضور پیدا می کنید، پاورپوینت شما را ویرایش می کنیم.

فراموش نکنید با توجه به نوع مخاطبان و جلسه ای که در آن حضور پیدا می کنید طراحی پاورپوینت متفاوت می باشد. به طور مثال ارائه پاورپوینت یک مطلب علمی به عنوان سمینار و یا پایان نامه در وقت اندک 20 الی 30 دقیقه ای در یک محیط آکادمیک مطمئنن با پاورپوینت ارائه خدمات و محصولات یک شرکت  در یک محیط صنعتی تفاوت زیادی دارد.

آیا هنوز برای ثبت سفارش پاورپوینت خود شک دارید؟!

پس حتما فیلم زیر را ببینید

در ویدیو زیر میتوانید اسلاید هایی از پاورپوینت های مختلف را قبل و بعد از طراحی توسط متخصصان نوین قلم مشاهده بفرمایید.

این ها تنها نمونه های کوچیکی از اسلایدهایی است که توسط متخصصان ما هر روزه طراحی می شود.

برای دیدن نمونه های بیشتر میتوانید با گروه پشتیبانی در تماس باشید.

دانشجویان تنها مشتریان طراحی پاورپوینت ما نیستند!

در نگاه اول شاید به نظر برسد که خدمات طراحی پاورپوینت مختص دانشجویان است ولی اینگونه نیست.

ما با افتخار اعلام میکنیم که  شرکت های معتبر ایرانی (همچون هواپیمایی ایران ایرتور و … ) برای کنفرانس ها و سمینارهای خارجی خود که اکثرا به منظور عقد قرارداد با طرف خارجی صورت میگیرد برای بیان هرچه بهتر توانمندی ها و پتانسیل های طرف ایرانی به ما اعتماد میکنند.

قیمت انجام پاورپوینت چگونه است؟

نگران نباشید قیمت های ما منطقی و معقول می باشد ضمن اینکه وقتی شما  بیش از یک‌بار به ما سفارش انجام پاورپوینت حرفه ای بدهید مطمئنا تخفیف های ویژه ای در انتظارتان خواهد بود.

قیمت انجام پاورپوینت به فاکتورهای مختلفی ربط دارد که از جمله آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 •  مطالب پاورپوینت: در صورتی که مطالب مورد نظر شما جهت طراحی پاورپوینت حرفه ای مشخص باشد قیمت نسبت به حالتی که متن و تصویر مشخصی وجود نداشته باشد متفاوت خواهد بود.
 • حجم مطالب: بر خلاف بسیاری از موسسات که بدون خواندن مطالب ارسالی شما تنها با انتخاب چند تیتر و پاراگراف به صورت رندوم اقدام به طراحی پاورپوینت میکنند؛ وجدان کاری ما اجازه این کار نمی دهد. ما بر این باوریم که پاورپوینت یعنی ارائه گلچینی از بهترین مطالب در مدت زمان مشخص، که این کار جز با خواندن خط به خط مطالب ارسالی شما امکانپذیر نخواهد بود.
 • زبان ارائه:  قیمت سفارش انجام پاورپوینت برای زبان های فارسی و انگلیسی متفاوت است.
 • تعداد اسلایدها: تعداد اسلایدها یکی دیگر از فاکتورهای مدنظر جهت قیمت گذاری انجام پاورپوینت حرفه ای است.

جهت اطلاع دقیق از قیمت انجام پاورپوینت حرفه ای می بایست از بخش ثبت سفارش در سایت اقدام کرده و خواسته های خود را به طور دقیق و کامل بیان نمایید.نوین قلم پس از دریافت سفارش شما بهترین پیشنهاد ها را در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می کند.

سفارش پاورپوینت مقاله

چگونه سفارش پاورپوینت خود را ثبت کنیم؟

شما می‌توانید فرم سفارش را با اطلاعات شخصی خود و مورد نیاز برای ارائه خود تکمیل کنید، یا می‌توانید با ما تماس بگیرید و با خدمات پشتیبانی ما ارتباط برقرار کنید. هرگز خیلی دیر نیست ما در کمترین زمان ممکن بهترین ها را برایتان مهیا میکنیم. ما آماده ایم که به شما در رسیدن به یک عملکرد عالی آکادمیک در هر زمانی کمک کنیم!

هنوز شک دارید؟  با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید آن ها پاسخگوی سوالات شما خواهند بود

فایل های پاورپوینت را چگونه برایم ارسال خواهید کرد؟

فایل های سفارش پاورپوینت شما، در دو ورژن برایتان از طریق ایمیل و یا شبکه های اجتماعی ارسال خواهد شد.

1- حالت pptx قابل ویرایش که در صورت نیاز ویرایش های کوچک مد نظر خود را انجام دهید.

2- حالت اسلاید شو : تا بتوانید فایل را با ورژن های آفیس پایین و یا حتی در گوشی همراهتان نیز فراخوانی نمایید.

لازم به ذکر است تمامی متون از جمله فرمول ها در قالب پاورپوینت ارسالی به صورت تایپ شده خواهد بود.

ثبت سفارش

باور کنید مهم نیست کارتان چقدر سخت باشد ما بدترین ها را دیده ایم.

فقط کافی است جهت ثبت سفارش پاورپوینت حرفه ای فرم زیر را پر نمایید

در صورت فوری بودن سفارش، با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید.

نام و نام خانودگی (الزامی)

شماره تماس(الزامی)

آیا مایل به تماس تلفنی از سمت گروه پشتیبانی هستید؟
بلهخیر

آدرس پست الکترونیکی

مبلغ پیشنهادی برای انجام پروژه

مدت زمان لازم برای انجام پروژه

توضیحات پروژه

فایل ضمیمه (درصورتی که بنابه هردلیلی فایل آپلود نگردید به صورت مستقیم به یکی از این دو طریق ارسال کنید تلگرام به @novinghalam_admin و یا ایمیل به novinghalam.com@gmail.com )

قوانین و مقررات را خوانده و پذیرفته ام
بله

ثبت سفارش در نوین قلم
پروژه آماده
انجام پروژه مهندسی

دانلود پاورپوینت

دانلود رایگان قالب حرفه ای پاورپوینت