درباره ما

/درباره ما
درباره ما2019-06-10T06:30:30+00:00

درباره نوین قلم

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که از مهارت و توانایی خود کسب درآمد کنید؟ آیا میدانید افراد زیادی هستند که به خدمات و محصولاتی که شما توان تولید و ارائه آن ها را دارید، نیاز دارند؟

ما در نوین قلم بستری علمی و پویا فراهم کرده ایم تا همه‌ی افراد در هر نقطه از ایران عزیز بتوانند تخصص ها، استعداد ها، مهارت ها و توانمندی های خودشان را شناسایی و تقویت کنند و از آن کسب درآمد کنند. دغدغه همیشگی ما تولید محتوای علمی با کیفیت، با حداقل هزینه بوده تا همه امکان دسترسی سریع، ارزان و راحت به محتوای علمی اصیل داشته باشند.

نوین قلم یک سبک زندگیست. ما برای همه امکاناتی را فراهم می آوریم تا بتوانند محتوای علمی اصیل و با ارزش تولید کنند، ما کمک می کنیم بهره وری افزایش یابد و از وقت بهتر استفاده شود. باید اعلام کنیم که ما تمام این اتفاقات خوب را مدیون تلاش و پیگیری های متخصصانی هستیم که به ما اعتماد کردند تا بتوانیم درکنار یکدیگر به آرزوی دیرینه خود، یعنی گسترش هرچه بیشتر علم در سرتاسر میهن عزیزمان ایران برسیم.

لطفا در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد همکاری با ما تماس بگیرید. ما می‌دانیم که همواره در راه پیشرفت به کمک دیگران نیاز داریم و هیچ‌گاه تمامی ایده‌های خوب به ذهن ما نمی‌رسد. بسیاری از ایده های کنونی نوین قلم، نتیجه اعمال نظرات بازدیدکنندگان بوده است.

صاحب امتیاز: پیمان توکل