درباره ما

درباره نوین قلم

امروزه برونسپاری پروژه های مختلف جز جدایی ناپذیر از زندگی ما شده است. سفارش طراحی نیز از این قاعده مستثنا نیست. تیم طراحی نوین قلم با ارائه خدمات طراحی لوگو، طراحی کارت ویزیت، طراحی کاتالوگ و بروشور، طراحی تراکت، طراحی پاورپوینت و اینفوگرافیک و سایر خدمات طراحی آنلاین، همواره به دنبال ایجاد بستری پویا و خلاق بوده است تا همه‌ی افراد در هر نقطه از ایران عزیز بتوانند تخصص ها، استعداد ها، مهارت ها و توانمندی های خودشان را شناسایی و تقویت کنند و از آن کسب درآمد کنند.

درباره ما - معرفی تیم طراحی نوین قلم

 

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که از مهارت و توانایی خود کسب درآمد کنید؟ آیا میدانید افراد زیادی هستند که به خدماتی که شما توان ارائه آن ها را دارید، نیاز دارند؟ نوین قلم یک سبک زندگیست. ما کمک می کنیم بهره وری افزایش یابد و از وقت بهتر استفاده شود. باید اعلام کنیم که ما تمام این اتفاقات خوب را مدیون تلاش و پیگیری های متخصصانی هستیم که به ما اعتماد کردند تا بتوانیم درکنار یکدیگر به آرزوی دیرینه خود، یعنی ارائه خدمات با کیفیت و ارزان به تمامی هم میهنان عزیزمان برسیم.

لطفا در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد همکاری با ما در ارتباط باشید. ما می‌دانیم که همواره در راه پیشرفت به کمک دیگران نیاز داریم و هیچ‌گاه تمامی ایده‌های خوب به ذهن ما نمی‌رسد. بسیاری از ایده های کنونی نوین قلم، نتیجه اعمال نظرات بازدیدکنندگان بوده است.

 صاحب امتیاز: پیمان توکل

 

 

 

دکمه بازگشت به بالا