سفارش طراحی تقویم

هویت تجاری از طریق عناصر بصری یک شرکت بیان می شود که معمولاً عبارتند از: لوگو، کارت ویزیت، کاتالوگ، بروشور و تقویم.  اگر کسب و کاری تصمیم بگیرد که به مشتری خود هدایای تبلیغاتی بدهد اصلی ترین گزینه هایش تقویم، سررسید، لوازم تحریر، تی شرت و لیوان است.در یک محیط کسب و کار، تقویم ها برای برنامه ریزی کارهای روزانه، جلسات تجاری و تبلیغات بسیار مفید و پر اهمیت هستند. بیشترین سفارش طراحی تقویم تبلیغاتی مربوط به طراحی تقویم رومیزی و طراحی تقویم دیواری است. طراحی تقویم تبلیغاتی خلاقانه میتواند تصویر کسب و کار شما و همچنین خدمات و چشم اندازتان را با فرمی مناسب و هدفمند ارائه دهد.

تیم طراحی نوین قلم با سال ها تجربه و تخصص به شما کمک میکند تا خلاقانه ترین طرح تقویم را با توجه به کسب و کارتان و جامعه هدفی که مدنظر دارید، داشته باشید. با توجه به حجم انبوه هدایای تبلیغاتی، دیگر استفاده از شیوه های روتین و تکراری نمیتواند تاثیر گذاری خاصی داشته باشد. تقویم نیز مانند بروشور، کاتالوگ و کارت ویزیت بخشی از هویت برند شماست و همانقدر که سفارش طراحی لوگو خلاقانه و یا سفارش طراحی کاتالوگ و بروشور برای یک کسب و کار اهمیت دارد، بی شک طراحی تقویم نیز اهمیت دارد، زیرا میتوان گفت تقویم احتمالا تنها ابزار تبلیغاتی شماست که هر روز در برابر دیدگان مخاطب و مشتریانتان است و اهمیت بسیار بالای در تصویر سازی مشتری در ذهنش از کسب و کار شما دارد.

 

"سفارش

 

طراحی تقویم تبلیغاتی چاپی و الکترونیکی

 
تقویم های تبلیغاتی می توانند چاپی یا الکترونیکی باشند. تقویم های الکترونیکی (تقویم های آنلاین) را می توان از طریق ایمیل ارسال کرد و روی رایانه، تبلت، تلفن همراه و حتی روی پروفایل های رسانه های اجتماعی شرکت شما قرار داد. از طرف دیگر، تقویم های چاپی عمدتا به سه دسته تقویم رومیزی، تقویم دیواری و تقویم جیبی دسته بندی میشوند.

 

طراحی تقویم رومیزی

طراحی تقویم رومیزی بدون احتساب صفحه اول و آخر معمولا شامل شش یا دوازده صفحه می باشد و در هر صفحه علاوه بر درج تقویم فضای مناسبی برای درج آرم، شعار تبلیغاتی و همینطور طراحی گرافیک اختصاصی برای کسب و کار شما وجود دارد.

 

طراحی تقویم دیواری و جیبی

طراحی تقویم دیواری نیز معمولا در یک یا چند صفحه انجام میشود و میتواند مانند نمونه رومیزی آن، کارکرد تبلیغاتی مشابه ای داشته باشد. همچنین طراحی تقویم جیبی نیز به سبب فرم جالبش مورد توجه بسیاری از کسب و کار ها است. مدل جیبی می تواند به صورت کوچک باشد و به راحتی در جیب شما یا مشتریتان قرار بگیرد. مدل جیبی اغلب با کارت ویزیت ترکیب می شود به طوریکه قسمت جلویی حاوی اطلاعات کارت ویزیت شما با آرم و سایر اطلاعات تماس، در حالی که قسمت پشتی دارای تقویم است. علاوه بر این، آن ها را می توان به زیبایی با کارتهای تبریک ترکیب کرد و کارکردی دوچندان به آنها داد.

 

قیمت طراحی تقویم تبلیغاتی

 

 

آیا طراحی تقویم تبلیغاتی میتواند به رشد کسب و کار شما کمک کند؟

آیا به دنبال یک هدیه تبلیغاتی منحصر به فرد و مفید هستید؟ طراحی یک تقویم خلاقانه و سفارشی، یکی از بهترین گزینه های پیش روی شماست. تقویم ها یک ابزار بازاریابی مقرون به صرفه هستند که می توانند با مشخصات و اطلاعات کسب و کار شما کاملاً سفارشی و شخصی سازی شوند. با ما همراه باشید تا بررسی کنیم چگونه سفارش تقویم تبلیغاتی میتواند به رشد کسب و کار شما کمک کند.

 

معرفی محصولات و خدمات

مزیت اصلی یک تقویم این است که به عنوان یک ابزار برای معرفی یک کسب و کار عمل میکند. به طور معمول، تقویم چاپ شده توسط یک صاحب کسب و کار به طور خاص و سفارشی، محصولات یا خدمات شرکت را نمایش می دهد. محصولات یا خدمات در هر صفحه چاپ می شوند. علاوه بر این، تقویم معمولاً با آرم شرکت همراه است بنابراین یک گرافیک جذاب به مخاطبان کمک می کند تا تجارت شما را بهتر بشناسند.

 

رسانه تبلیغاتی مؤثر

بسیاری از صاحبان کسب و کار، از تقویم ها به عنوان هدیه استفاده می کنند. در واقع علاوه بر یک هدیه، تقویم یک رسانه تبلیغاتی بسیار مؤثر نیز می باشد. صرف نظر از اینکه از کدام نوع تقویم استفاده می شود، عملکرد اصلی آن به عنوان یادآوری زمان باعث می شود مردم توجه بیشتری به تقویم کنند. این بدیهی است که افرادی که تقویم را می بینند، به طور خودکار می توانند اطلاعات، محصولات یا خدمات کسب و کار شما را مشاهده کنند.

طراحی تقویم دیواری با فتوشاپ در نوین قلم

ابزار بازاریابی طولانی مدت

یک تقویم شامل تاریخ ها و ماه های یک سال است. در نتیجه مردم به استفاده از آن در طول سال ادامه خواهند داد. استفاده طولانی مدت از آن باعث می شود تقویم در مقایسه با سایر ابزارهای تبلیغاتی مانند کارت ویزیت، بروشور و کاتالوگ، به عنوان یک ابزار بازاریابی موثر بلند مدت در نظر گرفته شود. بعلاوه، تقویم بسیار انعطاف پذیر است و میتواند به عنوان ابزاری برای بازاریابی برای بسیاری از انواع مشاغل اعم از یک تجارت کوچک ، متوسط یا بزرگ در نظر گرفته شود.

 

قدردانی از مشتری

تقویم می تواند نوعی قدردانی از مشتریان کسب و کار شما باشد بطوریکه یک تقویم سفارشی و خلاقانه باعث می شود مشتریان حس بهتری نسبت که شما پیدا کنند. این یک استراتژی ایده آل برای ایجاد احساس رضایت و وفاداری مشتریان به کسب و کارتان است و میتوانید مشتریان خود را تحت تاثیر قرار دهید.