آموزش طراحیطراحی پاورپوینت

نمونه پاورپوینت

دانلود نمونه پاورپوینت های طراحی شده توسط تیم نوین قلم

در دنیای پر رقابت امروز برای موفقیت، باید بتوانید توانایی ها و شایستگی های خود را به بهترین شکل ممکن معرفی کنید. فرقی نمیکند دانشجو، مخترع، صنعتگر، تولید کننده، مدیر فروش یا بازاریاب باشید. برای معرفی دقیق و تاثیرگذار خودتان یا مجموعه ای که در آن فعالیت دارید باید به تکنیک های ارائه تسلط داشته باشید. و از ابزارهایی که در اختیارتان قرار دارد به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. نوین قلم با چندین سال تجربه در زمینه طراحی پاورپوینت در کنار شماست تا لذت یک ارائه جذاب و خلاقانه را به شما ارمغان بدهد. دانلود نمونه پاورپوینت حرفه ای به شما کمک میکند تا مسیر پر چالش طراحی پاورپوینت را راحت تر طی کنید. برای دانلود رایگان نمونه پاورپوینت حرفه ای با ما تماس بگیرید.

در حال حاضر پاورپوینت محبوب ترین و پرکاربردترین نرم افزاری است که جهت ارائه تاثیرگذار میتوانید از آن استفاده کنید. پس لطفا این فرصت را با طراحی پاورپوینت های خسته کننده و تکراری از دست ندهید. با طراحی یک پاورپوینت هوشمندانه به درستی خود را معرفی کنید.

دانلود نمونه پاورپوینت - دانلود رایگان نمونه پاورپوینت
دانلود نمونه پاورپوینت

ما به شما کمک میکنیم تا با ساخت پاورپوینت جذاب ارائه ماندگار داشته باشید.

به دنبال تم رایگان برای پاورپوینت هستید؟ نوین قلم، مجموعه قدرتمندی از قالب، اسلاید و تم پاورپوینت را به شما ارائه می دهد تا جلوه ای حرفه ای به ارائه شما بدهد. با اسلایدهای با متن طولانی، کلیپ آرت و تم های تکراری خداحافظی کنید! مجموعه تم پاورپوینت رایگان ما، اطمینان حاصل خواهد کرد که ارائه شما زیبا به نظر می رسد، توجه مخاطبان را به خود جلب می کند و پیام شما را به راحتی منتقل می کند. پس برای دانلود رایگان نمونه پاورپوینت های حرفه ای طراحی شده توسط نوین قلم درنگ نکنید.

دانلود رایگان نمونه پاورپوینت حرفه ای

با استفاده از قالب های تخصصی پاورپوینت که به صورت حرفه ای طراحی شده است، ارائه پیچیده متن خود در ارائه های دفاع پایان نامه و یا کنفرانس را به ساده ترین حالت ممکن، به مخاطبان منتقل کنید. اگر می خواهید روش های انجام پژوهش و تاریخچه پژوهش خود را بیان  کنید از این قالب های پاورپوینت حرفه ای با طراحی اینفوگرافی ایستا و پویا رایگان برای چیدمان دقیق، استفاده کنید.

مثال دیگر در بازاریابی و تبلیغات است. جدول زمانی یک پروژه، جدول زمانی شرکت، مراحل توسعه محصول یا هر فرآیند با پیشرفت در طول زمان را پاورپوینت اینفوگرافی، به خوبی نشان می دهد. ارائه طراحی اینفوگرافی به صورت پاورپوینت، می تواند توسط متخصصان هر صنعت، اعم از مشاوره، دانشگاه، بازاریابی، تبلیغات و غیره استفاده شود.

نمونه پاورپوینت های طراحی شده توسط نوین قلم را تماشا کنید!

شما می توانید با مشاهده این ویدیو شاهد قسمتی از مهارت های طراحان پاورپوینت نوین قلم باشید. و با نمونه کارهای ما بیش تر آشنا شوید. برای آشنایی بیش تر با فعالیت های ما در زمینه طراحی حرفه ای پاورپوینت و مشاهده نمونه کارهای ما از طریق شماره های تماس و یا ارسال ایمیل با ما در ارتباط باشید.

قوانین ساخت پاورپوینت

در برهه ای از زندگی حرفه ای خود، مجبور به ارائه یک سخنرانی هستید. برای کمک به شما در این زمینه، چند راهکار به شما داده می شود تا ارائه بهتری داشته باشید. همچنین پیشنهاد میکنیم حتما مقاله ” چگونه یک ارائه خوب داشته باشیم؟ ” را مطالعه بفرمایید.

نکته قابل توجه در مورد پاورپوینت این است که شما برای طراحی آن، به کلمات زیادی احتیاج ندارید. از تصاویر استفاده کنید مردم تصاویر را ترجیح می دهند. به همین دلایل است که دانلود رایگان نمونه پاورپوینت حرفه ای اهمیت بالایی دارد.

ارائه اسلایدهای شما نباید بیشتر از ۲دقیقه طول بکشد.

سایز فونت شما نباید از ۳۰ کمتر باشد.

هرچه متن سخنرانی کوتاه تر، انتقال مفاهیم بهتر انجام می گیرد. حداکثر ۱۵-۲۰ دقیقه زمان لازم دارید تا نظر خود را بیان کنید.

هدف اصلی استفاده از این انجام پاورپوینت حرفه ای در واقع جذابیت بصری و زیبایی ارائه برای جذب مخاطب است. اگر می خواهید کل متن را فقط در اسلاید کپی کنید و از روی اسلاید ها توضیح دهید، پس وقت خود را برای ساخت اسلایدها تلف نکنید. چون هیچ تاثیری ندارد.

نمونه کار های نوین قلم
نمونه پاورپوینت های نوین قلم

برای طراحی اسلایدهای پاورپوینت خود، از قانون ۲/۴/۸ استفاده کنید.

  • در هنگام ارائه، حداکثر ۲ دقیقه در هر اسلاید وقت بگذارید.
  • حداکثر ۴ خط در هر اسلاید بنویسید
  • حداکثر ۸ کلمه در هر خط بنویسید

حداکثر تعداد اسلاید پاورپوینت چقدر است؟

زمان اختصاص یافته برای ارائه مشاغل مختلف، متفاوت است در نتیجه، محتوای اسلاید باید متناسب با نوع ارائه تنظیم شود با این حال، برای شما دشوار است که بدانید چگونه می توانید اسلایدهای مناسب برای یک بازه زمانی مشخص طراحی کنید. به همین دلیل، ما در نوین قلم، به این سوال شما پاسخ می دهیم. ما به خوبی تخمین می زنیم که یک کارآفرین به صورت ایده آل به چند اسلاید برای یک ارائه ۱۰ دقیقه ای نیاز دارد، همچنین به تعداد اسلایدها برای یک ارائه ۱۵ دقیقه ای و چند اسلاید برای یک ارائه ۵ دقیقه ای نیاز داریم. و همچنین تعداد اسلایدها برای یک دفاع پایان نامه ۲۵ دقیقه ای را به خوبی می دانیم.

اصول طراحی پاورپوینت حرفه ای کدامند؟

امروزه، بیش از هر زمان دیگری، سخنرانی ها مهمترین پیام های جهان را در خود دارند. اگر در حال ارائه یک فناوری پیشگامانه، یک ایده جدید تجاری یا افزایش آگاهی در مورد یک مسئله اجتماعی هستید، اگر این طرح به دقت ارائه نشود، پیام شما ممکن است دقیق و شفاف منتقل نگردد. برای اطمینان از اینکه پیام شما در مخاطبان موثر بوده یا خیر! این چهار اصل اساسی طراحی ارائه را دنبال کنید.

۱. استفاده از رنگ مناسب برای پاورپوینت

یکی از اشتباهات کلیدی که مردم هنگام طراحی اسلاید پاورپوینت انجام می دهند، فکر نکردن در مورد انتخاب رنگ مناسب در طراحی پاورپوینت است. اکثر افراد رنگ مورد علاقه خود یا فقط یک رنگ را به طور تصادفی انتخاب می کنند، اما رنگ، یکی از راه های اصلی برای برقراری ارتباط بصری است ، بنابراین هدفمند بودن انتخاب رنگ مهم است. افراد بین رنگهایی که استفاده می کنید و معنایی که به آنها اختصاص می دهید ارتباط برقرار می کنند. شما باید به این فکر کنید که چگونه و از چه زمانی از رنگهای برند خود استفاده می کنید.

۲. رسم نمودار در پاورپوینت

وقتی برای ارائه خود تلاش می کنید، مردم متوجه می شوند. در واقع با تلاشی که برای ارائه خود می کنید، احترام بیشتر به مخاطبان خود می گذارید. اما نیاز نیست که بیش از اندازه از تصاویر و نمودارها استفاده کنید، همه چیز به اندازه و طبق استاندارد باید انتخاب شود. وقتی ارائه شما به نکات آماری و نموداری نیاز دارد، حتما باید نمودار را به صورت کاملا حرفه ای رسم کنید. از کراپ کردن، عکس گرفتن و توضیح دادن متنی جدا خودداری کنید.

۳- استفاده درست از انیمیشن در پاورپوینت

استفاده از انیمیشن ها و افکت انتقال پاورپوینت باید متناسب با موضوع مطرح شده و نوع ارائه انتخاب شود. مثلا برای طراحی پاورپوینت پایان نامه، به هیچ وجه توصیه نمی شود که از افکت و یا انیمیشنی استفاده شود. به این علت که کاملا جدی است. در یک ارائه بیزینسی، کاملا انیمشین ها و افکت ها کاربرد خوبی دارند و به طور حرفه ای می شود از آنها استفاده کرد.  

۴. از تصاویر با کیفیت در پاورپوینت استفاده کنید

راه دیگر برای بهبود ارائه های شما، توجه بیشتر به انتخاب عکس است. عکس ها در ارائه ها تفاوت خاصی با یکدیگر دارند. برای مثال برای انجام پاورپوینت پایان نامه، نیاز به عکس های متفرقه نیست. و فقط باید از تصاویری استفاده شود که مرتبط با متن پایان نامه هستند. ولی برای انتخاب تصاویر پاورپوینت های تجاری، باید از تصاویر حرفه ای و با کیفیت با افکت های بسیار ماهرانه استفاده کنید. نوین قلم، با رعایت نکات کلیدی در طراحی پاورپوینت حرفه ای شما را به یک گام جلوتر از بقیه سوق می دهد.

۱۰% تخفیف اولین سفارش

پرسش های متداول

از کجا میتوانم دانلود رایگان نمونه پاورپوینت حرفه ای را انجام دهم؟

برای دانلود نمونه پاورپوینت خلاقانه و حرفه ای تنها کافیست با نوین قلم تماس بگیرید.

مزایای استفاده از نمونه پاورپوینت خلاقانه چیست؟

دانلود رایگان نمونه پاورپوینت پایان نامه و یا نمونه پاورپوینت های دانشجویی به شما کمک میکند تا به راحتی متوحه شوید که چه مواردی برای جلب توجه حاضرین و اساتید در جلسه ارائه اهمیت دارد.

آیا میتوانم طراحی پاورپوینت را به نوین قلم بسپارم؟

تیم طراحان پاورپوینت نوین قلم با سال ها تجربه و تخصص آماده ارائه طراحی هرگونه پاورپوینت تجاری، معرفی محصول، دانشجویی و پاورپوینت دفاع پایان نامه می باشد. تنها کافیست با ما تماس بگیرید.

هزینه طراحی پاورپونت به چه صورت محاسبه می شود؟

با توجه به حجم مطالب، کیفیت درخواستی و همینطور زمان طراحی پاورپوینت، تیم طراحان ما نسبت به برآورد هزینه طراحی پاورپوینت اقدام میکند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا