آموزش طراحیطراحی کارت ویزیت

۱۰ کارت ویزیت خلاق که بیش از کارت ویزیت هستند

کار ویزیت خلاقانه

خلاقیت در طراحی کارت ویزیت

شما چه در یک کنفرانس شرکت ‌کنید یا یک رویداد شبکه، یک کارت کاری باید داشته باشید! کارت های ویزیت مناسب ترین راه برای انتقال بخشی از مشاغل خود به مشتریان بالقوه یا شرکای تجاری است. این کار باید به آن‌ها نشان دهد که شما چه کسانی هستید، کسب‌وکار شما چگونه است و این تاثیر بر ماندگاری شما می‌گذارد. برای اینکه واقعاً از جمع کارتهای ویزیت روی میز کسی انتخاب شوید و از این تصور ماندگار استفاده کنید ، باید خلاق باشید.

شکل مستطیل کلاسیک و مقوای محکم کارت‌های کسب‌وکار سنتی را فراموش کنید و یک طراحی مفهومی انتخاب کنید که عناصر برند شما را در بر بگیرد. چه شکل را عوض کنید، یا مقوا را کنار هم بیندازید، داشتن یک ایده خلاق، کلید شما است. بله، طراحی مهم است، اما داشتن یک مفهوم مرتبط که با مشتریان بالقوه صحبت می‌کند ضروری است.  مثلا یک متخصص پوست ، اطلاعات کسب و کار خود را بر روی یک بالشتک پنبه و یک قصاب که دارای کارت ویزیت گوشتی است ، چاپ می کند ، طراحی ثانویه مفهوم هوشمندانه است.

برای الهام بخشیدن به شما برای ایجاد کارت ویزیت های مفهومی خود ، در اینجا ۱۰ طرح از طراحی که قابلیت و مفهوم شگفت انگیزی برای ایجاد چیزی عملی اما شگفت‌انگیز استفاده کرده‌اند آورده شده است.

تاثیر شکل در طراحی خلاقانه

کارت ویزیت نان و نانوایی

طراحی کارت برای نان و نانوایی

این کارت تجاری منحصر به فرد برای نانوایی و یا صاحب کافه عالی است. نگاه بافت دار و احساس ایجاد شده توسط تکنیک چاپ   باعث می‌شود که هر کارت ویزیت بیشتر شبیه یک تکه واقعی از نان تازه پخته‌شده به نظر برسد.

کارت ویزیت همراه با بذر

کارت ویزیت همراه با بذر

کاغذ بافت این کارت ویزیت نه تنها جالب است ، بلکه بذرهایی را نیز در خود جای می دهد که برای کاشت ، به بعضی از فضای سبز زیبا منتقل می شوند. این که آیا شما یک رستوران وگان ، شرکت تغذیه ای یا مهد کودک دارید ، این کارت ویزیت روشی جالب و جالب برای ادغام برند شما در زندگی روزمره مشتری است.

کارت تجاری بافت دار

کارت تجاری بافت دار

چه یک شرکت ساخت‌وساز دارید و یا فقط به دنبال کارت کاری بافت دار هستید، این کارت برای شما مناسب است. ظاهر و احساس بتون با استفاده از یک اثر بافتی سنگی ایجاد می‌شود که به زیبایی با چاپ فویل طلایی مقایسه می‌شود.

کارت ویزیت چاپ آناناس

کارت ویزیت چاپ آناناس

هیچ کاری لوکس تر از فویل طلا روی کارت ویزیت وجود ندارد. شکل منحصر به فرد اضافه کنید و حروف سیاه مانند این طراحی آناناس را اضافه کنید و یک کارت تجاری جذاب خواهید داشت. مهم نیست که شما برای چه کاری برنامه‌ریزی می‌کنید برنامه‌ریز، فروشنده میوه و یا کافه اسموتی ، قطعا چیزی است که مشتریان بالقوه آن را به خاطر خواهند داشت.

کارت ویزیت ستاره ای

کارت ویزیت ستاره ای

قرار نیست همه کارتهای ویزیت یک بعدی باشند. این کارت ویزیت عالی ستاره می تواند در جیب شخصی باز شود و سپس به راحتی جمع شود تا یک کارت پاپ آپ سه بعدی ایجاد شود. ایده آل برای یک ویراستار ، مدیر خلاق یا ناشر ، این است که همه می خواهند بپرسند ، “چرا من به این فکر نمی کردم؟”

کارت ویزیت سه بعدی

کارت ویزیت سه بعدی

طراحی ۳ بعدی در طول چند سال گذشته محبوب‌تر و محبوب‌تر شده‌است، بنابراین چرا وقتی کارت کاری خود را ایجاد می‌کنید، از آن استفاده نکنید. این بهترین راه برای ترویج یک شرکت طراحی صنعتی یا شرکت معماری است.

کارت ویزیت روی برش چوب

کارت ویزیت روی برش چوب

چه یک شرکت چوب و چه فروشگاه مبلمان را اداره کنید ، این کارت ویزیت های چوبی هر دو زیبا و سازگار با محیط زیست هستند. کارت ویزیت که از چوبهای احیا شده از شاخه های افتاده جمع آوری شده است ، با استفاده از اچ لیزر و چاپ صفحه ساخته شده است. لبه های پوست و لکه چوب لمس نهایی زیبایی را به این کارت ویزیت خیره کننده اضافه می کند.

کارت ویزیت پازل

کارت ویزیت پازل

هیچ چیز به یاد ماندنی تر از کارت ویزیت تعاملی مانند این مینی پازل وجود ندارد. ایده آل برای یک مهدکودک ، برنامه بعد از مدرسه یا شرکت نگهداری از کودکان ، این یک روش هوشمندانه است که ضمن اینکه به بچه های خود کاری انجام می دهید ، جزئیات خود را به والدین بدهید.

کارت ویزیت مواد تکه ای

کارت ویزیت مواد تکه ای

با استفاده از یک برش قالب سفارشی می توانید کارت ویزیت شگفت انگیزی مانند این برش گوشت باورنکردنی ایجاد کنید. لبه فویل نقره ای با ایجاد تصور لبه تیز بیشتر به اثر چاقو افزوده است. تقریباً به نظر می رسد که این کارت ویزیت می تواند یک پیمانه گوشت برش دهد.

کارت ویزیت تکه نان

کارت کسب‌وکار گیره نان

این کارت ویزیت کلیپ نان دقیقاً همین کار را می کند. اگر یک فروشگاه مواد غذایی یا صاحب نانوایی هستید ، این کارتهای ویزیت ممکن است جزئی از خانواده مشتریان شما شوند و بنابراین مارک شما همیشه مورد توجه شما خواهد بود.

مفهوم سازی و ایجاد کارت ویزیت که هر دو به زیبایی طراحی شده اند در حالی که کاملا به برند شما مربوط می شوند دشوار است. اما با یک مفهوم مناسب ، طراح و چاپخانه  که  کارتهای ویزیت فوق العاده ای را ایجاد کرده است ، شما چیزی را ایجاد می کنید که جلوه ای ماندگار خواهد داشت.

خلاقیت در طراحی کارت ویزیت روی چوب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا