آموزش طراحیطراحی پاورپوینت

دانلود رایگان قالب پاورپوینت پایان نامه کارشناسی ارشد

با دانلود قالب پاورپوینت پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری از استرس خود بکاهید!

در اکثر ارائه دهندگان مقداری از اضطراب و استرس وجود دارد. فردی در ارئه خود موفق خواهد بود که بر استرس خود غلبه کرده یا آن را به حداقل برساند. عوامل زیادی در افزایش یا کاهش استرس تأثیر دارند. دانلود رایگان قالب پاورپوینت پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری تا حدودی موجب افزایش آمادگی و به دنبال آن کاهش اضطراب می گردد. با در دست داشتن یک قالب پاورپوینت پایان نامه حرفه ای میزان تسلط شما در جلسه دفاع پایان نامه قطعا افزایش خواهد یافت. شما در سایت نوین قلم می توانید به دنبال قالب پاورپوینت دلخواه خود باشید و یک ارائه تاثیر گذار داشته باشید.

دانلود قالب پاورپوینت برای پایان نامه

پاورپوینت چگونه میتواند به ارائه ما کمک کند؟

همانطور که می ‌دانید پاورپوینت از قدرتمندترین و بهترین ابزارها برای ارائه انواع سخنرانی ها و سمینارها و است. بسیاری از افراد در سرتاسر دنیا برای انواع ارائه دفاع پایان نامه کارشناسی ارشد، برگزاری سمینارها، سخنرانی های بزرگ و … از این ابزار برای انتقال بهتر موضوع به بیننده استفاده می‌کنند. اگر پاورپوینتی که ارائه می‌دهید جذابیت بصری نداشته باشد و نکات مربوط به طراحی و دیزاین، روانشناسی رنگ ها در طراحی پاورپوینت و سایر نکات فنی مهم در طراحی رعایت نشده باشد، باعث خستگی و بی حوصلگی بیننده می‌شود.

خوشبختانه امروزه این نرم افزار به روزرسانی هایی داشته است که طراحی یک پاپورپوینت حرفه ای را برای علاقه مندان آسان کرده است. برخلاف بسیاری از افراد که در طراحی یک پاوپورینت فقط از متن استفاده می‌کنند، امروزه می‌توان از فیلم، صدا، تصویر، انیمیشن و انواع جداول برای ارائه هرچه بهتر استفاده کرد. برای طراحی اصولی پاورپوینت پایان نامه کارشناسی ارشد و یا مشاوره رایگان میتوانید با ما تماس بگیرید.

در هنگام دانلود رایگان قالب پاورپوینت پایان نامه کارشناسی ارشد به چه نکاتی باید توجه کرد؟

ابتدا باید با توجه تخصص و نوع ارائه ما پاورپوینت مناسبی را در نظر بگیریم. که هم از نظر ظاهری و هم از نظر جایگذاری مطالب پایان نامه در سطح قابل قبولی باشد. از آن جاییکه نوع ارائه پایان نامه بسیار حائز اهمیت می باشد. بنابراین در انتخاب قالب پاورپوینت پایان نامه نیز با دقت کافی داشت. قدم اول در یافتن یک قالب پاورپوینت پایان نامه حرفه ای باید سایت های معتبر مراجعه نمود. نوین قلم یکی از سایت های پیشرو در این زمینه می باشد. و با دارا بودن تیم کاملی از متخصصین و طراحان پاورپوینت گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. و شما با اعتماد به نوین قلم جلسه دفاع موفقی را پشت سر خواهید گذاشت.

چگونه می توانیم در ارتباط با پاورپوینت پایان نامه کارشناسی ارشد مشاوره تخصصی دریافت نماییم؟

چنانچه مهارت کافی در زمینه ساخت پاورپوینت پایان نامه ندارید. بایستی به افراد متخصص در این زمینه مراجعه نمایید. اکثر ما اطلاعات اندکی در ارتباط با تهیه پاورپوینت داریم. و دفعات اندکی هم برای ارائه های کلاسی خود اقدام به تهیه پاورپوینت نموده ایم و مهارت ارائه مطالب و سخنرانی را به اندازه کافی نداریم. اما چیزی که باید بدانیم این است که این سطح از آگاهی برای تهیه پاورپوینت پایان نامه کارشناسی ارشد کافی نمی باشد. نوین قلم با در اختیار قرار دادن نمونه قالب های پاورپوینت پایان نامه برای دانلود رایگان به شما کمک می کند تا در سطح حرفه ای با پاورپوینت آشنا شوید. و هرگونه مشکل یا سوالی که  در این زمینه داشته باشید می توانید با متخصصین ما در میان بگذارید. آن ها با تمام توان خود شما را در این زمینه یاری خواهند نمود.

دانلود قالب پاورپوینت پایان نامه - دانلود رایگان پاورپوینت پایان نامه - قالب پاورپوینت پایان نامه ارشد برق
دانلود رایگان قالب پاورپوینت پایان نامه کارشناسی ارشد

انتخاب قالب در پاورپوینت چگونه باید باشد؟

اولین قدم برای طراحی پاورپوینت انتخاب یک تم یا قالب مناسب است. قالبی که انتخاب می‌کنید باید دارای ویژگی های زیر باشد:

  • یک قالب را به عنوان قالب اصلی انتخاب کنید و در هر اسلاید از یک تم، استفاده نکنید. این کار باعث ایجاد خستگی در مخاطب می‌شود.
  • بهتر است قالبی که انتخاب می‌کنید ساده باشد، یک قالب شلوغ می‌تواند در زمان ارائه هم حواس ارائه دهنده و هم حواس بیننده را پرت کند و علاوه بر این‌ها سبب خستگی چشم نیز می‌شود. هرچه قالب ساده تر باشد در انتقال مفاهیم بهتر عمل می‌کند.
  • قالبی که انتخاب می‌کنید باید قابلیت ویرایش داشته باشد، به بیان دیگر باید بتوان المان های آن را متناسب با موضوع جابه‌جا یا حذف کرد و یا به اسلاید دیگری انتقال داد.

با دانلود رایگان قالب پاورپوینت پایان نامه کارشناسی ارشد در زمان خود صرفه جویی کنید!

نوین قلم همواره شما را در رسیدن به اهدافتان یاری خواهد نمود. شما با مراجعه به سایت نوین قلم می توانید نمونه قالب پاورپوینت پایان نامه کارشناسی ارشد را دانلود نمایید و مشاهده کنید. هم چنین می توانید نظرات خود را با متخصصان ما در میان بگذارید و مطمئن باشید که این نظرات نیز در هنگام تهیه پاورپوینت دفاع ارشد شما اعمال خواهد شد. پاورپوینت همان گونه که مد نظر شماست تهیه می گردد. اگر به دنبال قالب پاورپوینت خاص و تخصصی برای خود هستید. همواره نوین قلم بهترین گزینه برای شما خواهد بود. شما با مراجعه به تیم پشتیبانی سایت می توانید در خواست خود را ثبت کنید. و نوین قلم بلافاصله در صدد انجام سفارش شما خواهد بود. و در زمان اندک و بالاترین کیفیت آن را تحویل شما می نماید.

نمونه پاورپوینت های طراحی شده توسط نوین قلم را تماشا کنید!

شما می توانید با مشاهده ویدیو شاهد قسمتی از مهارت های طراحان پاورپوینت نوین قلم باشید. و با نمونه کارهای آن ها بیش تر آشنا شوید. برای آشنایی بیش تر با فعالیت های ما در زمینه طراحی حرفه ای پاورپوینت و مشاهده نمونه کارهای ما از طریق شماره های تماس و یا ارسال ایمیل با ما در ارتباط باشید.

جدول و نمودار در پاورپوینت چه تاثیری دارد؟

نمودارها از دیگر المان های تاثیرگذار در طراحی پاورپوینت به حساب می‌آیند. استفاده از نمودار یا گراف ها مطالب را برای مخاطب ملموس تر می‌کند و مخاطب بهتر می‌تواند با موضوع ارتباط برقرارکند.  اگر نیاز به استفاده از اعداد و ارقام در ارائه خود دارید، می‌توانید از نمودارها کمک بگیرید.

دانلود رایگان پاورپوینت پایان نامه - دانلود رایگان پاورپوینت پایان نامه - قالب پاورپوینت پایان نامه ارشد برق

در طراحی قالب پاورپوینت برای پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری به این موارد توجه کنید

  • تعداد اسلایدها را محدود کنید. افرادی که دائماً اسلایدها را ورق می‌زنند مخاطبان خود را از دست می دهند. بر حسب آمار بهترین مدت زمان هر اسلاید یک دقیقه است.
  • اطمینان حاصل کنید که اسلایدها از صندلی های ردیف عقب قابل خواندن هستند. متن و تصاویر گرافیکی باید به اندازه کافی بزرگ باشند تا مخاطب بتواند از فاصله دور آن ها را بخواند، اما آنقدر بزرگ نباشند که نامرتب و زشت  به نظر برسند.
  • ارائه خود را با کسی تمرین کنید که هرگز آن را ندیده است. در مورد رنگ‌ها ، محتوا و هرگونه افکت یا تصاویر گرافیکی که قرار داده اید، از آن‌ها بازخورد صادقانه بخواهید.
  • در صورت استفاده از جلوه های صوتی ، صبر کنید تا صدا به پایان برسد.
  • به زمان بندی ارائه خود دقت داشته باشید و تعداد اسلایدها را با زمان خود مطابقت دهید. برای مثال اگر ۱۵ دقیقه زمان برای ارائه دارید، تعداد ۲۵ یا ۳۰ اسلاید زیاد است و مناسب نیست.
  • ارائه خود را به خوبی به یاد داشته باشید و هرگز از روی محتوای متنی پاورپوینت نخوانید. این کار یک امتیاز منفی برای شما به حساب می‌آید و به نظر می‌رسد که بر روی ارائه خود تسلط کافی ندارید. برای داشتن یه ارائه عالی توصیه میکنیم حتما مقاله سوالات مهم پیش از ارائه را مطالعه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر حتما مقاله ۱۵ نکته کلیدی در طراحی پاورپوینت جذاب و تاثیر گذار را مطالعه بفرمایید.

۱۰% تخفیف ویژه اولین سفارش

پرسش های متداول

از کجا میتوانم دانلود قالب پاورپوینت پایان نامه کارشناسی ارشد را انجام دهم؟

برای دانلود نمونه پاورپوینت پایان نامه ارشد و دکتری تنها کافیست با نوین قلم تماس بگیرید.

آیا میتوانم طراحی پاورپوینت جلسه دفاع پایان نامه را به نوین قلم بسپارم؟

تیم طراحان پاورپوینت نوین قلم با سال ها تجربه و تخصص آماده ارائه طراحی پاورپوینت دفاع پایان نامه کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری می باشد. تنها کافیست فرم ثبت سفارش طراحی پاورپوینت را تکمیل کنید.

چرا رعایت نکات کلیدی در طراحی پاورپوینت اهمیت دارد؟

رعایت نکات مهم در طراحی پاورپوینت باعث میشود تا شما به بهترین شکل بتوانید پیام خود را منتقل کنید و مخاطب را در طول جلسه ارائه با خود همراه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا