سفارش طراحی لوگو

سفارش طراحی لوگو آنلاین در سال های اخیر به شدت مورد توجه قرار گرفته است. در دنیای دیجیتال امروز مهم ترین نکته در موفقیت شرکت ها و برند ها هماهنگی با ساختارهای نوین زندگی و نیازهای مشتریان است.  سفارش طراحی لوگو شاید یکی از اولین گزینه هایی باشد که به فکر هر برندی برسد. به جز چند سازمان و برند بزرگ که معمولا بخشی برای طراحی و تبلیغات دارند، عمده شرکت ها و برندها برای  طراحی لوگو از خدمات فریلنسری و برون سپاری استفاده می کنند.

سفارش طراحی لوگو آنلاین
سفارش طراحی لوگو آنلاین

اهمیت طراحی لوگو حرفه ای در برندسازی

کلمه لوگو از واژه ای یونانی به معنای زبان مشتق شده است و لوگو را به عنوان یک نماد، علامت، تصویر و عکس در نظر میگیریم که معرف و نمایانگر یک سازمان، یک حرفه، محصول یا  حتی یک رویداد خاص است. در واقع هدف لوگو هویت بخشیدن به برند شما است. بر اساس تحقیق که در میان کودکان پیش دبستانی که قادر به خواندن و نوشتن نبودند صورت گرفته است. اغلب آنها توانسته اند به خوبی لوگو مربوط به هر برند را شناسایی کنند.

یک لوگو موفق به سرعت بر مخاطب اثر میگذارد و چشم را به شدت به خود جلب میکند. لوگو باید بی هیچ سخن یا کلامی به سرعت قابل تشخیص باشد و دارای انسجامی باشد که آن را از دیگر لوگو ها متمایز سازد. لوگو خوب باید آنچنان قوی و معتبر باشد که تا مدت زمان طولانی همچنان اعتبار خود را حفظ کند و قابل استفاده باشد.  اما اصلی ترین ویژگی یک لوگو خوب، سادگی آن است. اصطلاح معروف، کمترین بیشترین است به کرات توسط طراحان و کسانی که طراحی تدریس میکنند، استفاده شده است. طراحان نوین قلم با چندین سال تجربه و آگاهی از تمام نکات کلیدی در طراحی لوگو در موفقیت برند شما میتوانند نقش موثری داشته باشند.

با ثبت سفارش طراحی لوگو آنلاین و دریافت مشاوره رایگان در تمامی مراحل از متخصصان گرافیک در نوین قلم، در بازار متمایز شوید. هدف ما این است که با رعایت تمامی اصول طراحی لوگو حرفه ای باعث تمایز شما بین رقبایتان شویم. ثبت سفارش ساخت لوگو آنلاین توسط شما تازه شروع تعهد ما به شما و برندتان است.

مزیت های ثبت سفارش طراحی لوگو آنلاین در نوین قلم

شما با ثبت سفارش طراحی لوگو حرفه ای در نوین قلم، تنها یک لوگو دریافت نمیکنید! شما سال ها تجربه و سعی و خطا متخصصان طراحی لوگو در جلب رضایت مشتریان را دریافت می کنید. متخصصان ما بعد از سال ها فعالیت حرفه ای در زمینه طراحی و آموزش طراحی لوگو به خوبی نیازهای شرکت های مختلف را درک میکنند و متناسب با هدف، هزینه و پیشینه برند شما نسبت به طراحی لوگو برند شما اقدام میکنند. طراحی یک لوگو خوب نیازمند صرف زمان، تجربه، تخصص، تحقیق و تلاش بسیار می باشد، اما نتیجه کار میتواند سبب ایجاد برندی مطرح و رونق گرفتن کسب و کارتان شود.

فراموش نکنید کار لوگو ایجاد فروش نیست، لوگو بستر را برای موفقیت شما و تاثیر مثبت شما در مخاطب فراهم میکند. لوگو در یک لحظه داستان، هدف و فلسفه کسب و کار شما را مطرح میکند. توصیه میکنیم لوگو برندهای معروف را در گوگل سرچ کنید و این بار با دید متفاوت به لوگو ها بنگرید و صرفا با نگاهی گذرا از کنار لوگو ها رد نشوید تا به فلسفه برند ها پی ببرید.

انواع خدمات سفارش طراحی لوگو حرفه ای

برای طراحی لوگو شرکت یا موسسه مورد نظرتان از چه قالب استفاده میکنید. لوگو تصویری (لوگوی نمادین)، لوگو تایپ (لوگو متنی) و یا  لوگو ترکیبی؟ مسئله مهمی که همیشه باید به خاطر داشته باشید، تصویری است که تلاش دارید نشان دهید. قالبی که استفاده میکنید خود باید نوعی تصویر قوی و تخیلی را بازتاب کند. اگر نماد یا تصویر مبهم باشد و موجب برداشت اشتباه شود، طرح ناموفق خواهد بود. خدمات طراحی لوگو در نوین قلم شامل موارد زیر است:

طراحی لوگو تصویری (نمادین)

لوگو تصویری در واقع سمبل و نماد هایی هستند که بیانگر فلسفه و اهداف شرکت یا برند هستند. نماد میتواند واکنش های حسی قوی ای در مخاطب برانگیزد. به همین دلیل میزان سفارش طراحی لوگو تصویری (نمادین) از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است. نمادها معمولا شمایل های تصویری خلاصه شده یا انتزاعی هستند که به شکلی بازتاب دهنده سازمان هستند. بسیاری از نمادهای انتزاعی از اواخر دهه 60 میلادی عرضه شدند. اما از اواخر 1980 نیز که نشر رومیزی پدیدار شد حجم بیشتری از این نماد ها رایج گشت. طراحی لوگو به تفکر زیادی نیاز دارد. دستیابی به یک مفهوم خوب باید ارجح تر از سرعت و زمان طراحی باشد.

هر نمادی بر مفهومی دلالت دارد و از نظر بصری نیز ساده است. زیرا نماد تلاش دارد تا ماهیت اصلی و اساسی یک ایده را نشان دهد و این کار را با استفاده از طرحی ظریف و دقیق و یا به صورت یک استعاره غیرواقعی و تصویری ارائه میدهد. نماد می تواند به یک موضوع مفهوم بدهد و با تکرار استفاده از آن با موضوع برابر شود. طراح برای خلق یک نماد قابل فهم از عناصر اصلی شکلهای تجسمی استفاده میکند یعنی دایره، مربع، لوزی، و نظایر این. هر یک مفهوم خاص خود را دارد و در تلفیق با شکل های دیگر تصاویر پر قدرت و پرمعنایی خلق میکنند.

سفارش طراحی لوگو تصویری
سفارش طراحی لوگو های تصویری (نمادین)

طراحی متن آنلاین

لوگو تایپ یا همان لوگو متنی معمولا نام یک موسسه است که با حروف چاپی مناسب با آن موسسه طراحی شده و معمولا بدون استفاده از نماد گرافیکی است.

گاه لوگو تایپ متکی به حروف اول نام شرکت است و شکل حروف چاپی طراحی میشود. برای اطلاعات بیشتر میتوانید به مقاله سفارش طراحی لوگو اسم مراجعه نمایید.

طراحی متن آنلاین و لوگوی تایپی
سفارش طراحی انواع لوگو تایپ و متن آنلاین

 

طراحی لوگو ترکیبی

همان طور که از اسمش مشخص است در واقع ترکیبی بین لوگو نمادین و لوگو متنی است. لوگوهای ترکیبی به دو دسته تقسیم بندی میشود. لوگوهای ترکیبی در هم آمیخته و لوگوهای ترکیبی مستقل. اگر قصد سفارش طراحی لوگو حرفه ای ترکیبی را دارید باید به این نکته توجه داشته باشید که در این حالت، متن و نماد وابسته به هم هستند و اگر یک جز حذف شود دیگری ناقص میشود ولی در حالت طراحی لوگو مستقل متن و نماد از یکدیگر مستقل هستند و حذف یکی دیگری را ناقص نمیکند.

سفارش ساخت لوگو ترکبیی آنلاین
سفارش طراحی انواع لوگو ترکیبی

اهمیت اتود طراحی لوگو در چیست؟

  • ساخت لوگو، باید به نحوی انجام شود که، همه چیز در مورد برند را بیان کند.
  • لوگو، به عنوان نمادی از موفقیت برند و تعهد نسبت به مشتری عمل می کند.
  • یک لوگو، فقط مربوط شکل ظاهری برند را دربر نمی گیرد. بلکه باید نحوه جلب توجه مصرف کنندگان را نیز مورد توجه قرار داد.

اولین اقدام متخصصان ما بعد از دریافت سفارش اتود طراحی لوگو حرفه ای بررسی و تحلیل دقیق بازار هدف شماست تا بتوانید بهترین بازدهی را از لوگو خود دریافت کنید. تمامی خدمات مربوط به طراحی لوگو، با بهترین کیفیت انجام می شود.

چه خدماتی به طراحی لوگو حرفه ای نیاز دارد؟


لوگو ها برای ایجاد تصویری به یاد ماندنی برای هر شرکتی نقشی اساسی دارند. به ویژه برای شرکت های نوپا، انتظار می رود لوگو های شرکت لوگو تجاری فراموش نشدنی و چشم نوازی داشته باشند که در همه جا استفاده می شود. تصاویر با کیفیت بالا به جذب مشتری به سمت شرکت شما کمک می کند. نوین قلم، با استفاده از تخصص و مهارت طراحان خود، لوگو های با کیفیت و ماندگار را برای شرکت های خصوصی، مدیریتی و نوپا و حتی اشخاص طراحی می کند.

قیمت طراحی لوگو ساده چقدر است؟

معمولا مشتریان ما این سوال “قیمت طراحی لوگو ارزان و ساده چقدر است” را از بخش پیشتیبانی میپرسند در جواب باید عرض کنیم که چندین فاکتور در تعرفه قیمت گذاری در طراحی لوگو تاثیر گذار هستند از جمله آن می توان به این موارد اشاره کرد: نوع لوگوی درخواستی شما ( لوگوی نوشتاری، لوگوی تصویری، لوگوی ترکیبی و لوگوهای دو زبانه انگلیسی)، زمینه فعالیت شرکت، مدت زمان مورد نیاز برای طراحی و همچنین تعداد لوگوهای درخواستی با توجه به ابعاد و ریسپانسیو بودن.
برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فاکتور طراحی لوگو پس از ثبت سفارش با تیم پشتیبانی تماس بگیرید.

پاسخ به برخی از سوالات متداول در زمینه طراحی لوگو

چرا باید لوگو داشته باشیم؟

آیا تا به حال یک برند بزرگ را بدون لوگو دیده‌اید؟ نه؟  لوگو تاثیر بزرگی بر روی کسب‌وکار شما دارد و به مشتریان اطلاعاتی درباره برند شما می‌دهد و به آن‌ها این درک را می دهد که آیا شما برای آنها مناسب هستید یا خیر؟

امکان سفارش طراحی لوگو آنلاین به صورت رایگان وجود دارد؟

شما میتوانید لوگوی خود را به صورت رایگان طراحی کنید. در مقاله طراحی لوگو به صورت رایگان 7 روش طراحی لوگو به صورت رایگان را به همراه مزایا و معایب آن را توضیح داده ایم. مقاله آموزش طراحی لوگو نیز میتواند مفید واقع شود. اما همیشه این نکته را در نظر داشته باشید که شرکتهای حرفه ای تمایلی به طراحی لوگو رایگان ندارند. زیرا به دنبال لوگوی منحصر به فرد که توسط یک متخصص طراحی شده است، می باشند.

از کجا بدانم اتود لوگویی که دریافت می‌کنم مطابق سلیقه من خواهد بود؟

مجموعه ای از نمونه کارهای انجام شده توسط نوین قلم به شما ارائه خواهد شد، تا برآورد دقیقی از سلیقه شما به دست آید. سپس  بر اساس چارچوب علایق شما طراحی آغاز و بعد از دریافت لوگوی تان، در صورتی که فکر می کنید نیاز به اصلاحیاتی دارد، تمامی اصلاحات لازم را به صورت رایگان انجام خواهد شد. برای آشنایی بیشتر لطفا مقاله چه چیزی باعث ایجاد یک لوگو خوب می شود؟ را مطالعه بفرمایید.